Anadolu Otoyolu’nda Dikkat Çeken Takip

Jandarma istihbaratının dikkatini çeken kaçak et taşıma planı üzerine, ekipler harekete geçti. Anadolu Otoyolu Hendek geçişinde durdurulan araçta yapılan aramada, dorse içerisinde saklanmış 700 kilogram at ve eşek eti bulundu.

A W163217 04

Şüphelilerin Geçmişi Mercek Altında

Gözaltına alınan şüphelilerden birinin daha önce benzer bir suçtan kaydının olduğu belirlendi. Bu durum, şüphelilerin geçmişte de kaçak et ticaretiyle ilişkili olabileceğine işaret ediyor.

Halk Sağlığı Tehlikesi Engellendi

Sakarya İlçe Tarım Müdürlüğü tarafından yapılan incelemeler sonucunda, ele geçirilen etlerin insan sağlığı için tehlike arz ettiği tespit edildi ve etler imha edilerek bir sağlık tehdidi önlendi.

Tokat'taki depremlerden sonra ortaya çıktı! Üzerinde '1313' yazıyor 'Girilmesin diye kapatılmış' Tokat'taki depremlerden sonra ortaya çıktı! Üzerinde '1313' yazıyor 'Girilmesin diye kapatılmış'

Jandarma’dan Kamuoyu Açıklaması

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı, halkın sağlığını koruma konusundaki kararlılığını vurgulayarak, vatandaşları bilindik ve güvenilir yerlerden alışveriş yapmaya çağırdı. Açıklamada, gıda terörüne karşı mücadelenin sürdürüleceği belirtildi.

Kaynak: İHA