İnce İnce Yasemince ile ünlendi 

Yasemin Yalçın, 2006-2009 yılları arasında yayınlanan ve büyük ilgi gören İnce İnce Yasemince dizisinde Sürahi Hanım, Gülazer, Kakılmış, Şuayip gibi birbirinden farklı ve komik karakterlere hayat verdi. Dizideki performansıyla izleyicilerin beğenisini kazanan Yasemin Yalçın, dizinin bitmesinin ardından da oyunculuk kariyerine devam etti. 

Hayatta kalmak için arkadaşlarını böyle yemek zorunda kaldılar! Hayatta kalmak için arkadaşlarını böyle yemek zorunda kaldılar!

Surahi 4146

İbrahim Tatlıses’in Yıldız Tilbe'ye “Seni p..z..venklerin elinden aldım” dediği hadisenin bilinmeyen perde arkası! İbrahim Tatlıses’in Yıldız Tilbe'ye “Seni p..z..venklerin elinden aldım” dediği hadisenin bilinmeyen perde arkası!

Fit görüntüsüyle şaşırttı 

Yasemin Yalçın, son zamanlarda sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla dikkat çekti. Ünlü oyuncu, verdiği kilolar ve fit görüntüsüyle hayranlarını şaşırttı. Sosyal medya takipçileri, Yasemin Yalçın’ın son halini görünce “Genç kız gibi olmuş”, “Yıllara meydan okuyor”, “Hiç yaşlanmamış” gibi yorumlar yaptı. 

640Xauto (7)

Dünyada en çok taraftarı olan kulüpler belli oldu! Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş kaçıncı sırada! Dünyada en çok taraftarı olan kulüpler belli oldu! Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş kaçıncı sırada!

İstanbul’da düğün konvoyundakiler yolu kesip etrafa para saçtı İstanbul’da düğün konvoyundakiler yolu kesip etrafa para saçtı

Yaşı ve hayatı merak edildi 

Yasemin Yalçın’ın fit görüntüsüyle gündeme gelmesi, hayatı ve yaşıyla ilgili merakları da artırdı. Ünlü oyuncu, 3 Ağustos 1964’te İstanbul’da doğdu. Babası fotoğrafçılık yapmaktaydı. 1982’de Çemberlitaş Kız Lisesi’nden mezun oldu. Burada okurken Seda Sayan ile sınıf arkadaşıydı. Aynı yıl İstanbul Belediyesi Konservatuvarı’na başladı. Yasemince adlı kült TV klasiğinde yıllarca değişik karakterler canlandırdı. En bilinenleri Sürahi Hanım, Gülazer, Kakılmış, Şuayip, Alican ve Başbayan’dır. Tiyatro oyuncusu İlyas İlbey’le evlidir. Yasemin Yalçın, şimdilerde 59 yaşında. 

Af7171Fb 5Dbd 452B A683 8245C312966F

The Simpsons kehanetleri nasıl gerçek oluyor?  İşte Simpsonlar dizisine dair bilmediğiniz gerçekler! The Simpsons kehanetleri nasıl gerçek oluyor? İşte Simpsonlar dizisine dair bilmediğiniz gerçekler!

Birçok dizide rol aldı 

Emlakçıyı Beklerken 
2017 Vezir Parmağı 
2015 Manda Yuvası 
2014 Mihrap Yerinde 
2010 Yasemince 
2008 Aman Annem Görmesin 
2005 AB'nin Yolları Taştan 
2005 Yasemince 
2002 Sana Bayılıyorum 
2000 Yasemince 
1995 İnce İnce Yasemince 
1991 Varyemez 
1990 Bir Başka Gece 
1989 Talih Kuşu 
1987 Babamız Eğleniyor 

İYİ Parti’ye geçen Kazım Özgan’ı Farah Zeynep Abdullah böyle tebrik etti İYİ Parti’ye geçen Kazım Özgan’ı Farah Zeynep Abdullah böyle tebrik etti

61F4E61279Da3E0Ce03B39Bb

MasterChef All Star Esra ile alay edenleri hayranları böyle topa tuttu! Meğer ne çok seveni varmış! MasterChef All Star Esra ile alay edenleri hayranları böyle topa tuttu! Meğer ne çok seveni varmış!

Yasemin Yalcin 69484

Gizemli Tarsus kazısında ne oldu ne bulundu? Her şey polis memurunun ölümüyle başladı! Gizemli Tarsus kazısında ne oldu ne bulundu? Her şey polis memurunun ölümüyle başladı!

En düşük emekli maaşı ne kadar olacak? Zamlı emekli maaşları hesaplara yattı mı? En düşük emekli maaşı ne kadar olacak? Zamlı emekli maaşları hesaplara yattı mı?

Kaynak: HABER MERKEZİ