Zamanı Durduran Yakışıklılık: İbrahim Kendirci

Dizide ‘Deniz Akça’ karakteriyle tanınan ve hafızalara kazınan İbrahim Kendirci, aradan geçen 11 yıl sonunda bile neredeyse hiç değişmedi. Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Kendirci, kaslı vücudu ve genç görünümüyle “Bir insan hiç mi yaşlanmaz” yorumlarına konu oluyor. 36 yaşındaki yakışıklı oyuncu, fit haliyle övgü toplamaya devam ediyor.

Saha bir anda boks ringine döndü: Teknik direktörün dili boğazına kaçınca.. Saha bir anda boks ringine döndü: Teknik direktörün dili boğazına kaçınca..

Kavakyelleri Dizi 23

Kavak Yelleri Oyuncusu İbrahim Kendirici'nin Şimdiki Hali

Kavak Yelleri’nin oyuncu kadrosu, bugünkü şöhretlerini büyük ölçüde bu diziye borçlu. İbrahim Kendirci de bu isimler arasında yer alıyor ve yıllara meydan okuyan fit görünümüyle hayranlarının beğenisini kazanıyor. Kendirci’nin hafif kırlaşan saçları dışında neredeyse hiç değişmeyen hali, zamanın nasıl durdurulacağının bir kanıtı gibi.

Ekran Görüntüsü 2024 03 20 192340

Ekran Görüntüsü 2024 03 20 192355

İbrahim Kendirci: Ekranların Sevilen Yüzü

‘Kavak Yelleri’ ile Yıldızı Parladı İbrahim Kendirci, ‘Kavak Yelleri’ dizisindeki ‘Deniz’ karakteriyle geniş kitlelerce tanındı. Oyunculuk performansıyla dikkat çeken Kendirci, ‘Payitaht Abdülhamid’ dizisindeki Yusuf karakteriyle de beğeni topladı.

Çeşitli Yapımlarda Boy Gösterdi Kariyeri boyunca birçok farklı projede yer alan İbrahim Kendirci, son olarak ‘Nöbet’ dizisinde ‘Kerem Gezgin’ karakterini canlandırdı. Necati Şaşmaz’ın yapımcılığını üstlendiği bu dizideki performansıyla da övgü aldı.

İbrahim Kendirci Hakkında Merak Edilenler

Gaziantep’ten İstanbul’a Uzanan Bir Yolculuk 9 Eylül 1986 doğumlu İbrahim Kendirci, Gaziantep’te dünyaya geldi. Lise eğitimini Antalya’da tamamlayan Kendirci, üniversite için İstanbul’a taşındı ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

Bir Yıldızın Astrolojik Profili Başak burcuna mensup olan İbrahim Kendirci, 1.78 cm boyunda ve 74 kg ağırlığında bir fiziksel yapıya sahiptir.

Kaynak: HABER MERKEZİ