“Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinde iki sezon boyunca Gürkan Uygun’un canlandırdığı Memati karakterinin sevgilisi Gamze Güneş'i canlandıran eski manken ve oyuncu Didem Taslan son haliyle gündeme geldi.

En son Fox TV dizisi Yasak Elma'da rol alan Didem Aslan şimdilerde sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Yıllar içindeki değişimiyle dikkat çeken ünlü ismi görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

Gamze Gunes Didem Aslan

50 yaşında olan Didem Taslan'ın paylaşımlarına sosyal medyada; 'Yaşlandıkça güzelleşiyor', 'Yıllara meydan okuyor', 'Hala çok güzel' yorumları yapılıyor.

Didem Aslan 258

DİDEM ASLAN KİMDİR?

1 Nisan 1974 tarihinde Mersin'de dünyaya gelen Didem Taslan katılmış olduğu ilk güzellik yarışmasında Miss Blendax 1992 İzmir Fuar Güzeli seçilerek dikkatleri üzerine çekti. 1994 yılında ise Türkiye ikinci güzeli olarak seçildi. Ardından Bahama'da gerçekleştirilen Calender Girl Yarışması içinde Miss April seçildi.

Didem Taslan, modellik ve mankenliğinin yanında dizi ve sinema filmlerinde de rol aldı. Didem Taslan ilk olarak 1993 yılında yayınlanan Bizim Mahalle isimli dizide rol alarak ekranlara çıktı.

Başarılı oyuncu daha sonra Marziye, Mavi Düşler, Yeni Hayat, Kınalı Kar, Kurtlar Vadisi Pusu, Umutsuz Ev Kadınları, Bebek İşi ve Yasak Elma gibi birçok başarılı projede yer aldı.

Tarihçi İlber Ortaylı’dan şok eden açıklamalar: Tarih kitapları insanı okumaktan uzak tutuyor Tarihçi İlber Ortaylı’dan şok eden açıklamalar: Tarih kitapları insanı okumaktan uzak tutuyor

İŞTE DİDEM ASLAN'IN SON HALİ:

Didem Aslan 2

Didem Aslan 1

Didem Aslan 3

Kaynak: HABER MERKEZİ