Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban ve Çiğdem Batur gibi isimlerin rol aldığı bir dönemin efsane dizisi Kurtlar Vadisi'nde Çeto karakterine hayat veren ünlü oyuncu Şefik Onatoğlu bir süredir gözlerden uzak bir yaşam sürüyor.

Ünlü oyuncu Şefik Onatoğlu son hali ile dikkat çekiyor. Kurtlar Vadisi'nin Çeto'su, Şefik Onatoğlu'nun son halini görenler hayretler içinde kalıyor.

Ceto 4

Birçok ünlü ismin yer aldığı dizi, internet ortamında halen izlenmeye devam ettiğinden unutulmaz karakterleri de gündeme gelmeye devam ediyor.

Canlı yayında çocuk gelin skandalı: Kızını 100 bin TL'ye sattığı ortaya çıktı!... Canlı yayında çocuk gelin skandalı: Kızını 100 bin TL'ye sattığı ortaya çıktı!...

Kurtlar Vadisi Pusu'nun unutulmaz karakterleri arasında yer alan "Çeto", başarılı oyuncu Şefik Onatoğlu da gündemden düşmeyen isimler arasında yer alıyor.

Kurtlar Vadisi dizisi ile hafızalara kazınan Şefik Onatoğlu, uzun bir süredir ekran önünde yer almıyor. Aslen Mersinli olan Onatoğlu, Kurtlar Vadisi dizisinden sonrada birçok projede yer almıştı.

"Muro", "Ağır Abi" gibi filmlerde boy gösteren oyuncu oldukça başarılı işlere imza atmıştı.

Türkiye'den taşınarak Almanya'ya yerleşen Şefik Onatoğlu, ailesi ile birlikte yaşamakta.

Şefik Onatoğlu’nun sosyal medyada yaptığı paylaşımlar başarılının oyuncunu başka bir kimliğe büründüğünü gösteriyor.

Kurtlar Vadisini'nin merak edilen ve araştırılan oyuncuları arasında Şefik Onatoğlu’da yer alıyor.

İşte Kurtlar Vadisi’nin Başkan Çeto'su Şefik Onatoğlu’nun son hali:

Sefik Onatoglu 3

Kaynak: HABER MERKEZİ