MasterChef All Star'da eleme gecesinde yarışmaya veda eden isim belli oldu. Hastalığı ile zaman zaman gündeme gelen Alican haftanın kaybedeni olarak elenen isim oldu. Veda zamanı geldiğinde Alican'ın "İyiki Varsınız" sözleri yarışmada duygusal anlar yaşattı.

Hasan ve Barbaros ilk turda kurtardı

MasterChef All Star'ın 161. bölümünde Bottarga ve Kuzu Kulağı malzemeleriyle yaratıcı bir tabak hazırlandı. Bu etapta Hasan ve Barbaros eleme potasından yukarı çıkan isimler oldu

Eleme potasında son dörtte yarışan isimler

Bottarga ve Kuzu Kulağı tabağında 4 isim; Alican, Esra, Dilara ve Batuhan yapılan tadımlar sonrası eleme potasına kalan yarışmacılar oldular. 

Eleme tabağı Danilo Şef'ten

Elenmekten kurtulan iki yarışmacının belli olmasıyla gecenin ikinci etabına geçti. Batuhan, Esra, Alican ve Dilara ilk tabaklarına göre onları daha zorlayan Danilo Şef’in ''Linguistico' tabağı hazırlamak için yarıştılar.

Mehmet, Somer ve Danilo Şef yarışmacıların tabaklarını tek tek değerlendirmeye aldı. Arkadaşlarına göre daha az başarılı tabağını yapan Alican ve Dilara potada son ikiye kaldı.

MasterChef All Star’a veda eden yarışmacı Alican oldu.

Bob Marley One Love gişe rekorları kırdı: İşte haftanın çok izlenen sinema filmleri! Bob Marley One Love gişe rekorları kırdı: İşte haftanın çok izlenen sinema filmleri!

masterchef alican-1

Alican'ın veda sözleri

Güzel iz bırakabilmek için yarışmaya katıldığını söyleyen Alican’ın yarışmadan elendikten sonra son sözleri “İyiki varsınız “ oldu. Mutlu veda ettiğini belirten Alican’ı arkadaşları alkışlarla uğurladı. 

İlk elektrikli ‘Uçan’ gemi 2024’te yolcu taşıyacak İlk elektrikli ‘Uçan’ gemi 2024’te yolcu taşıyacak

Kaynak: HABER MERKEZİ