640Xauto (4)-3

Ali Koç’a Övgü

Soylu: 10 ayda benim hakkımda 550 olumsuz köşe yazısı yazılmış bu normal mi? Soylu: 10 ayda benim hakkımda 550 olumsuz köşe yazısı yazılmış bu normal mi?

Mehmet Ali Yılmaz, 22 Mart’taki olaylı Trabzonspor-Fenerbahçe maçı sonrası duyduğu üzüntüyü dile getirirken Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan övgüyle bahsetmişti. “Fenerbahçe’nin başkanı olan delikanlı adam Ali Koç, hiç sesini çıkartmadı. Tanıdığım için biliyorum; çok yiğit, delikanlı bir çocuktur. Zaten 30 puan fark var, böyle abartmanın alemi ne?” şeklinde konuşmuştu.18726071 700X400

Trabzonspor ve Tribünler

Yılmaz, Trabzonspor’un iyiliğini isteyenlerin tribünleri dolduracak hıyarlarsa, daha önceden bunu yapmaları gerektiğini ifade etti. “30 puan fark olmadan… Çok bozuldum, çok üzüldüm. Hiç yakışmadı bize. 30 puan gerideyiz be, hiç böyle olmadık! Niye bunu kompleks yapıyoruz?” diye sordu. Ayrıca tribünlerde yaşanan güvenlik ve giriş zafiyetlerine dikkat çeken Yılmaz, bu durumun sorumlularının acilen cezalandırılması gerektiğini vurguladı. “Bu bize hiç yakışmadı, hazır şekilde stada gelmek bir organizasyondur. Bunu yapanlar cezasız kalmamalı. Trabzon’da niye böyle provokasyon için sahaya geliyorlar? Her dakika şişe doldurdular sahayı! Güvenlik zafiyeti bir, giriş zafiyeti iki, önceden planlanma üç. Ne yapmaya çalıştılar? Fenerbahçe bir şey yapmadı ki! Kim oynarsa o kazanır, maçta ufak tefek hatalar olabilir.”

Kaynak: HABER MERKEZİ