Dicle’nin Altın Hırsı

Dicle Açıkalın isimli genç kadın, evliliğinin 49. gününde, 420 bin lira değerindeki altınları alıp kayıplara karıştı. Programa kadının eşi Yunus Açıkalın başvurdu ve 49 günlük eşi Dicle’nin üvey babası Mehmet Güzel’e kaçtığını iddia etti.

640Xauto (1)-11

Uyuşturucu İtirafları

Kayıp genç kadının annesi Sibel Hanım ise nikahsız yaşadığı eski sevgilisi Mehmet Güzel ile uyuşturucu kullandıklarını hatta Güzel’in kızı Dicle’ye de dışarıda özenmesin diye uyuşturucu madde verdiğini açıkladı.

640Xauto-42

İzleyicinin İddiaları

İddialar sadece bunlarla da sınırlı değildi. Stüdyodaki konuşmalardan sonra programa bir izleyici bağlandı. İzleyici, Dicle’nin daha çocukken üvey babası Mehmet Güzel’e ilgisi olduğunu, ona “sensiz yapamıyorum” diyerek mesajlar attığını ve fotoğraflarını gönderdiğini iddia etti. İzleyici ayrıca bu durumdan annesinin de haberdar olduğunu, üvey baba Mehmet Güzel’in “Yaşı küçük başkasına aşık olacağına bana aşık olsun. Zapt etmesi daha kolay olur” dediğini iddia etti.

Türbedeki görüntüler şok etti!.. Türbedeki görüntüler şok etti!..

Anne ve Kızın Yanıtı

İzleyicinin iddialarına cevap veren kayıp genç kızın annesi Sibel Hanım şunları söyledi: “Ailenin programa başvurmasıyla günlerdir kayıp olarak aranan Dicle Açıkalın, ortaya çıktı ve iddialara yanıt verdi. Üvey babasının yanında olduğunu doğrulayan Dicle Açıkalın, ‘Artık eşimden bunalıp sıkılmıştım. Üvey babam Mehmet Güzel’in yanındayım. Eşim Yunus bana şiddet uyguluyordu. Kaybolmadan önce de bana tokat attı’ dedi.”

Duydukları karşısında öfkelenen eş Yunus Açıkalın ise “Ben bunların hiçbirini bilmiyordum. Bilseydim evlenmezdim. Allah belanı versin senin Dicle. Boşanacağım ben bundan sonra” diyerek tepki gösterdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ