Arabada yaşamak zorunda kaldı

Swank, annesi Judy’nin babası Stephen ile ayrılmasının ardından Los Angeles’a taşındıklarını söyledi. Ancak finansal sorunlar nedeniyle bir süre arabada yaşamak zorunda kaldıklarını belirtti. Swank, “Los Angeles’ta ilk olarak annemle birlikte sakin mahallelerde onun Oldsmobile Cutlass Supreme’inde yaşıyorduk” dedi. Oyuncu, arabada uyumadıkları zamanlarda ise arkadaşının evinde şişme yatakta uyuduklarını ifade etti.

Simpsonlar’dan yok daha neler dedirtecek kehanet! Beyin yakan tahmin pes dedirtti! Simpsonlar’dan yok daha neler dedirtecek kehanet! Beyin yakan tahmin pes dedirtti!

M Nwm It Y K Uuv4H Wg B Cpj L A

Üniversitenin kenevirini “esrar” sanıp çalmışlar! Hırsızların çaldığı kenevirin uyuşturucuyla alakası var mı? Üniversitenin kenevirini “esrar” sanıp çalmışlar! Hırsızların çaldığı kenevirin uyuşturucuyla alakası var mı?

Zorbalığa uğradı

Swank, küçük yaşlardan beri fakirlikle mücadele ettiğini ve zaman zaman arkadaşlarının zorbalığına maruz kaldığını da dile getirdi. Oscar’lı oyuncu, “Karavan parkında yaşamanın beni dışlanmış biri haline getirdiğini fark etmemiştim” diye konuştu. Swank, oyunculuk tutkusunu hiçbir zaman kaybetmediğini ve annesinin de kendisine destek olduğunu vurguladı.

Türkiye'de reşit olmayan evliliklerin en çok gerçekleştiği iller açıklandı! Bakın hangi iller listede? Türkiye'de reşit olmayan evliliklerin en çok gerçekleştiği iller açıklandı! Bakın hangi iller listede?

2Bifxuio I0U Ojd A U H Cmlw

Tokatçı'nın Emine'si 65 yaşında da mest etti! Yeşilçam güzeli Nazan Saatçi fit haliyle yıllara meydan okuyor! Tokatçı'nın Emine'si 65 yaşında da mest etti! Yeşilçam güzeli Nazan Saatçi fit haliyle yıllara meydan okuyor!

İkiz bebek sahibi oldu

Hilary Swank, 2018 yılında dünyaevine girdiği iş insanı Philip Schneider ile mutlu bir beraberliği olduğunu söyledi. Swank, 48 yaşında tüp bebek yöntemiyle hamile kaldığını ve Nisan 2023’te ikizlerini kucağına aldığını açıkladı. Swank, “Hayatımın en güzel anıydı. Onları gördüğümde kalbim duracak gibi oldu” dedi.

Tu Wn Anv O W0 G H Gs M1 L01 Nt A

Nusret’in tasarruf çabası: Bifteğe 27 bin lira isteyen ünlü kasap restorandaki ısıtıcıları kapattı! Nusret’in tasarruf çabası: Bifteğe 27 bin lira isteyen ünlü kasap restorandaki ısıtıcıları kapattı!

Acun Ilıcalı yeni bir futbol kulübü daha satın alacak! Acun Ilıcalı yeni bir futbol kulübü daha satın alacak!

İki kez Oscar kazandı

Hilary Swank, 1999 yılında Ağlamaz (Boy’s Dont Cry) filmiyle, 2004’te ise Milyonluk Bebek’teki rolleriyle iki kez Oscar kazandı. Swank, bu başarıların kendisine özgüven verdiğini ancak hayatını değiştirmediğini söyledi. Swank, “Oscar’lar benim için çok değerli ama beni tanımlamıyor. Ben hala aynı Hilary’yim” dedi.

Türkiye’nin "kanser haritası": En çok bu ilde görülüyor! İşte ölüm oranın en yüksek olduğu şehir! Türkiye’nin "kanser haritası": En çok bu ilde görülüyor! İşte ölüm oranın en yüksek olduğu şehir!

Kaynak: HABER MERKEZİ