ABD’nin Teksas eyaletinde yaşanan korkunç olayın etkisi geçmek bilmiyor. Parkta oyun oynayan bir çocuğun burnundan giren ve beynine ulaşan amip nedeniyle hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Akılalmaz olayda yetkililer ihmalle suçlanırken, aile ve bölge halkı yeme ve içme sularının da denetlenmediğini iddia etti.

Duyduğunuzda kanınızı donduracak!  İnsanlık tarihinin en dehşet verici ceza yöntemleri Duyduğunuzda kanınızı donduracak! İnsanlık tarihinin en dehşet verici ceza yöntemleri

ÇOCUK SU SIÇRAMA TAHTASINDA OYNARKEN AMİP KAPMIŞ

ABD’de yaşanan olayda küçük çocuk oyun oynamak için gittiği parkta su sıçrama tahtasıyla da oynadı. Bu sırada burnundan beynine giden amip, küçük çocuğun ölümüne neden oldu. İşte korkunç olayın perde arkası…

WhatsApp Görsel 2023-12-05 saat 12.43.18_f8d43b98

Dünyayı ilk kez 360 derecelik açıdan göreceksiniz! İşte o görüntüler Dünyayı ilk kez 360 derecelik açıdan göreceksiniz! İşte o görüntüler

BEYİN YİYEN AMİP ABD’DE YENİDEN CAN ALDI

ABD’de daha önce de birçok kişinin ölümüne sebep olan beyin yiyen amip, yeniden ortaya çıktı. Teksas’taki Arlington’daki Don Misenhimer Park’ına sürekli ailesiyle giden çocuk, su sıçrama tahtasında oynadığı sırada burnundan giren ve sonrasında beynini kemirmeye başlayan amip nedeniyle hayatını kaybetti.

SU DENETİMLERİNDE İHMALKÂRLIK İDDİASI

Küçük çocuğun vefatının ardından bölgede iddialar peş peşe geldi. Çevre sakinleri, içme sularının işçiler tarafından yeteri kadar denetlenmediğini iddia ederken çocuğun ölüm sebebinin ihmal olduğunu vurguladı. Yetkililer de bölge halkının iddialarını kabul etti. Olayla ilgili yayınlanan raporda, su denetimlerinde ihmalkârlıklar olduğu ve denetim yapılması gereken bazı günlerin boş geçildiği bilgisine yer verildi.

Antik kentin kalıntıları üzerine inşa edilmiş tapınakta 2000 yıllık paralar bulundu! Antik kentin kalıntıları üzerine inşa edilmiş tapınakta 2000 yıllık paralar bulundu!

Müge Anlı uyardı: Bu kadınlardan uzak durun! O halde soru şu: Kim bu kadınlar? Müge Anlı uyardı: Bu kadınlardan uzak durun! O halde soru şu: Kim bu kadınlar?

Putin ve Reisi Moskova’da İsrail ve Gazze gündemli görüşme yapacak! Putin ve Reisi Moskova’da İsrail ve Gazze gündemli görüşme yapacak!

Kaynak: HABER MERKEZİ