Gizlice girdiği evde 1 yıl boyunca ev sahibine görünmeden böyle yaşadı! Gizlice girdiği evde 1 yıl boyunca ev sahibine görünmeden böyle yaşadı!

Tayland'ın Pattaya şehrinde "Somkiat Amca" olarak bilinen 53 yaşındaki evsiz adam, 7.5 kilometre uzaklıktaki Ko Lan Adası'na gitmek üzere pet şişelerden yaptığı botla dün sabah saatlerinde denize açıldı. Ancak botu şiddetli rüzgar ve güçlü akıntının etkisiyle savrulmaya başladı. Durumu fark eden bir sürat teknesi, sahil güvenliğe ihbarda bulundu. Harekete geçen sahil güvenlik ekibi, botla savrulan adamı kıyıdan yaklaşık 2.4 kilometre uzaklıkta buldu.

90'lı yıllarda ezeli rakiplerdi... Küçük İbo ve Küçük Onur'un son hali görenleri şaşırttı! 90'lı yıllarda ezeli rakiplerdi... Küçük İbo ve Küçük Onur'un son hali görenleri şaşırttı!

5229

Atatürk’e suikast girişimini Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy böyle önlemişti! Atatürk’e suikast girişimini Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy böyle önlemişti!

Adam tekneye alınırken, pet şişelerden yaptığı botu da sahil güvenlik teknesine bağlanarak kıyıya kadar çekildi. Evsiz olduğu ve geçimini plastik toplayarak sağladığı öğrenilen adam, sabah erken saatlerde denize açıldığını ancak ilerleyen saatlerde şiddetli rüzgarın etkisiyle botun kontrolünü kaybettiğini belirtti.

Yetişkin film oyuncusu evinde ölü bulunmuştu: Evinde yapılan incelemede basit bir intihar olmadığı ortaya çıkarıldı! Yetişkin film oyuncusu evinde ölü bulunmuştu: Evinde yapılan incelemede basit bir intihar olmadığı ortaya çıkarıldı!

Pet Sise Bot 2

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen'in photoshopsuz hali "vay be" dedirtti! Şok şok: bu Gülben başka Gülben sanki! Ünlü şarkıcı Gülben Ergen'in photoshopsuz hali "vay be" dedirtti! Şok şok: bu Gülben başka Gülben sanki!

En değerli Türk futbolcular listesi güncellendi: Kenan Yıldız'ın piyasa değerindeki büyük artış dikkat çekti! En değerli Türk futbolcular listesi güncellendi: Kenan Yıldız'ın piyasa değerindeki büyük artış dikkat çekti!

Kaynak: İHA