İnce İnce Yasemince’nin ünlü oyuncusu Yasemin Yalçın’ı görenler inanamadı! 'Yıllara meydan okuyor' İnce İnce Yasemince’nin ünlü oyuncusu Yasemin Yalçın’ı görenler inanamadı! 'Yıllara meydan okuyor'
Selena dizisinde tanındı

2006-2009 yılları arasında yayınlanan ve geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Selena dizisinde Kıvılcım karakterini canlandıran Hazal Şenel, o dönemde genç yaşta ünlü oldu. Dizide Selena’nın arkadaşı olan Kıvılcım, hem komik hem de zeki bir kız olarak seyircilerin beğenisini kazandı.

Selenanin Kivilcimi Hazal Senelin Son Halini Goren Taniyamadi Ef14D164

Hayatta kalmak için arkadaşlarını böyle yemek zorunda kaldılar! Hayatta kalmak için arkadaşlarını böyle yemek zorunda kaldılar!

Birçok dizide rol aldı

Selena dizisinden sonra da oyunculuk kariyerine devam eden Hazal Şenel, Türk Malı, Pis Yedili, İçimdeki Fırtına, İki Yalancı, Bahtiyar Ölmez, Elimi Bırakma ve Gecenin Ucunda gibi dizilerde rol aldı. Başarılı oyuncu, farklı karakterlere hayat vererek yeteneğini gösterdi.

1200X627 Selenanin Kivilcimi Hazal Seneli Tanimak Neredeyse Imkansiz Hazal Senel Degisimi Ile Dudak Ucuklatti 1623048358384

Ünlü hollywood oyuncusu eşinden ayrıldıktan sonra göçebe bir hayat yaşamaya başladı Ünlü hollywood oyuncusu eşinden ayrıldıktan sonra göçebe bir hayat yaşamaya başladı

295441629 367045275593289 6289360239873626848 N

Sosyal medyayı aktif kullanıyor

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Hazal Şenel, instagramda 123 bin takipçiye sahip. Genç oyuncu, günlük hayatından, seyahatlerinden, arkadaşlarından ve projelerinden paylaşımlar yapıyor. Takipçileri de Hazal Şenel’in paylaşımlarına yorum ve beğeni yağdırıyor.

Selenanin Kivilcimi Hazal Senelin Son Halini Goren Taniyamadi Ef290475

Selena’nın Kıvılcım’ı Kimdir ? 

Selena dizisindeki rolüyle tanınan Hazal Şenel, birçok başarılı projede yer aldı. Ünlü oyuncu, hayatı ve evliliğiyle merak ediliyor. Peki, Hazal Şenel kimdir? Hazal Şenel nereli ve kaç yaşında? İşte detaylar…

Sporla ilgileniyor

Hazal Şenel, ilkokulu Beşiktaş Hüseyin Aycibin İlköğretim Okulu’nda, liseyi ise Yeni Levent Lisesi’nde okudu. Aslan burcu olan Hazal Şenel, 54 kilo ağırlığında ve 1.69 metre boyunda. Hazal Şenel, yüzme, paten ve voleybol gibi çeşitli sporlarla ilgileniyor.

Asgari ücretin mazotuna yetmeyeceğini söyleyen manken muhtar adayı adaylıktan çekildiğini böyle duyurdu! Asgari ücretin mazotuna yetmeyeceğini söyleyen manken muhtar adayı adaylıktan çekildiğini böyle duyurdu!

Bertan Asllani ile evlendi

Hazal Şenel, uzun süredir birlikte olduğu kendisi gibi oyuncu olan Bertan Asllani ile evlenme kararı aldı. Çift, 2020 yılında nişanlandı. Hazal Şenel ve Bertan Asllani, 2021 yılında dünyaevine girdi. Çiftin mutlu anları sosyal medyada paylaşıldı. 

S 6B1D2483A6C55Ffe635F2D5Cab808B4D48827042

En düşük emekli maaşı ne kadar olacak? Zamlı emekli maaşları hesaplara yattı mı? En düşük emekli maaşı ne kadar olacak? Zamlı emekli maaşları hesaplara yattı mı?

Selenanin Kivilcimi Hazal Senelin Son Halini Goren Taniyamadi Ef28E486

Son hali göz kamaştırıyor

Hazal Şenel’in son hali ise hayranlarını şaşırtıyor. Selena dizisindeki haliyle kıyaslandığında büyük bir değişim yaşayan oyuncu, güzelliği ve stiliyle dikkat çekiyor. Hazal Şenel, bambaşka biri olmuşsun yorumları alıyor.

Selenanin Kivilcimi Hazal Senelin Son Halini Goren Taniyamadi Ef29D454

Gizemli Tarsus kazısında ne oldu ne bulundu? Her şey polis memurunun ölümüyle başladı! Gizemli Tarsus kazısında ne oldu ne bulundu? Her şey polis memurunun ölümüyle başladı!

Selenanin Kivilcimi Hazal Senelin Son Halini Goren Taniyamadi Ef29C939

The Simpsons kehanetleri nasıl gerçek oluyor?  İşte Simpsonlar dizisine dair bilmediğiniz gerçekler! The Simpsons kehanetleri nasıl gerçek oluyor? İşte Simpsonlar dizisine dair bilmediğiniz gerçekler!

Türkiye’de 81 şehir neyi ile meşhur? Tüm dünya böyle biliyor! Türkiye’de 81 şehir neyi ile meşhur? Tüm dünya böyle biliyor!

CNN Travel'in değerlendirmesinde en iyi çorbalar belli oldu: "Yayla çorbası" yine dünyanın en iyi 20 çorbası arasında! CNN Travel'in değerlendirmesinde en iyi çorbalar belli oldu: "Yayla çorbası" yine dünyanın en iyi 20 çorbası arasında!

Kaynak: HABER MERKEZİ