Trabzonspor-Fenerbahçe maçı sonrası galibiyetlerini kutlayan Fenerbahçeli futbolculara gerçekleştirilen saldırıyla Türk futbol tarihinde bir rezalete sahne oldu.

Tokat'taki depremlerden sonra ortaya çıktı! Üzerinde '1313' yazıyor 'Girilmesin diye kapatılmış' Tokat'taki depremlerden sonra ortaya çıktı! Üzerinde '1313' yazıyor 'Girilmesin diye kapatılmış'

Tribünlerden atılan bir cisim Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal'a isabet etti. İsmail Kartal yedek kulübesine geçerken yanında bulunan Serdar Dursun ise tribünlere önce tepki verdi ardından tribünlerle iyi bir iletişim yakaladığını düşünerek taraftarları selamlamaya başladı.

6 yıldır aynı yastığa baş koyuyorlar! Ateş Kuşları’nın Seyfi’si Mustafa Kırantepe’nin eşi de oyuncu çıktı! 6 yıldır aynı yastığa baş koyuyorlar! Ateş Kuşları’nın Seyfi’si Mustafa Kırantepe’nin eşi de oyuncu çıktı!

Serdar Dursun Trabzonspor Fenerbahce Tribun 01

Bu arada Serdar Dursun'un Sabiha Gökçen Havalimanı'nda kendilerini karşılamaya gelen Fenerbahçe taraftarı karşısında şaşkınlık yaşayan Rade Krunic'e dönerek "Welcome to Turkey" dediği anların da videosu sosyal medyada viral oldu.

Yetişkin film oyuncuları peş peşe ölü halde bulunmuştu! Gerçek bakın nasıl ortaya çıktı? Yetişkin film oyuncuları peş peşe ölü halde bulunmuştu! Gerçek bakın nasıl ortaya çıktı?

Kaynak: HABER MERKEZİ