Survivor All Star başlamadan adından söz ettiren Turabi yarışmada da her gün gündem olmaya devam ediyor. Takımında Sercan ile ters düşen Turbo Turabi Sercam Yıldırım'a olay ifadeler kullandı. Turabi Sercan için "Futbol sahasında gibi kendini yere atıp orasını burasını mı tutacak bilmiyorum" dedi.

Gizemli Tarsus kazısında ne oldu ne bulundu? Her şey polis memurunun ölümüyle başladı! Gizemli Tarsus kazısında ne oldu ne bulundu? Her şey polis memurunun ölümüyle başladı!

Turabi 012

Acun Ilıcalı Survivor All Star'a müdahale etti: O an kendini kaybedebilir insan Acun Ilıcalı Survivor All Star'a müdahale etti: O an kendini kaybedebilir insan

Mynet’in derlediği habere göre, Survivor Turabi eski futbolcu Sercan'ı hedef alarak "Sercan'a gerçekten güvenmiyorum çıktığında orasını mı tutacak burasını mı tutacak diye garanti sayıları ona emanet edemem" dedi. Turbo Turabi devamında ise şu ifadelere yer verdi:

İbrahim Tatlıses’in Yıldız Tilbe'ye “Seni p..z..venklerin elinden aldım” dediği hadisenin bilinmeyen perde arkası! İbrahim Tatlıses’in Yıldız Tilbe'ye “Seni p..z..venklerin elinden aldım” dediği hadisenin bilinmeyen perde arkası!

"Bence oyun alanında kendisine kızmalı. Bana göre Nagihan'ın stratejisinden dolayı yükselebildik, Sercan şimdi kızacak da sanki futbol sahasında gibi bir orasını tutuyor bir burasını tutuyor kendini yere atıyor. Ben öyle en son kendimi yere attığımda bel kemiğimi kırdım, Sercan nereden baksan bunu 5 kere yapıp ayağa kalktı."

MasterChef All Star Esra ile alay edenleri hayranları böyle topa tuttu! Meğer ne çok seveni varmış! MasterChef All Star Esra ile alay edenleri hayranları böyle topa tuttu! Meğer ne çok seveni varmış!

Turabi 142

Sercan ise yanıt olarak şöyle konuştu: "Turabi senelerdir konuşuyor, tarzımız çok farklı. Yargılamıyorum."

Asgari ücretin mazotuna yetmeyeceğini söyleyen manken muhtar adayı adaylıktan çekildiğini böyle duyurdu! Asgari ücretin mazotuna yetmeyeceğini söyleyen manken muhtar adayı adaylıktan çekildiğini böyle duyurdu!

İYİ Parti’ye geçen Kazım Özgan’ı Farah Zeynep Abdullah böyle tebrik etti İYİ Parti’ye geçen Kazım Özgan’ı Farah Zeynep Abdullah böyle tebrik etti

En düşük emekli maaşı ne kadar olacak? Zamlı emekli maaşları hesaplara yattı mı? En düşük emekli maaşı ne kadar olacak? Zamlı emekli maaşları hesaplara yattı mı?

Kaynak: HABER MERKEZİ