Birçok ünlü isim gibi estetik modasına son olarak Cenk Eren dâhil oldu. Bir süredir sosyal medyadan herhangi bir paylaşımda bulunmayan Eren'in bu sessizliğinin altından Habertürk’ün haberine göre estetik operasyon çıktı.

Cenk Eren 012

Kapıcılar Kralı'nın İbram'ı şimdi ne yapıyor? Son halini görünce şok olacaksınız! Kapıcılar Kralı'nın İbram'ı şimdi ne yapıyor? Son halini görünce şok olacaksınız!

İngiltere’de tecavüz skandalı: 2 Premier Lig yıldızı Tutuklandı İddiası İngiltere’de tecavüz skandalı: 2 Premier Lig yıldızı Tutuklandı İddiası

YÜZÜNÜ GERDİRMİŞ

Ünlü sanatçı Cenk Eren, 9 gün önce estetik operasyon geçirdiğini açıkladı. 58 yaşındaki şarkıcı, yüzünü gerdirmek için bıçak altına yattı.

Yüzünün son halini de sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşan Cenk Eren, fotoğrafına "Nerelerdesin diye sorup duruyordunuz?" notunu düştü.

İnci Taneleri'nde o teklife yasak gelmişti! İnci Taneleri'nde o teklife yasak gelmişti!

İŞTE CENK EREN’İN SON HALİ:

Cenk Eren Son Hali 01

İşte Benim Stilim yarışmasıyla tanınan Neslihan cinsiyet değiştirmişti! Son halini görenler dumura uğradı! İşte Benim Stilim yarışmasıyla tanınan Neslihan cinsiyet değiştirmişti! Son halini görenler dumura uğradı!

Kaynak: HABER MERKEZİ