Şivan Perwer “Keça Kurdan” isimli parçasını sanatçı Aynur Doğan'ın söylemesini yasaklamıştı. DurakMedya’da yer alan habere göre, Perwer'in, İbrahim Tatlıses'in her sahnesinde okuduğu "Cane Cane" ile “Megri” içinde aynı yasağı devreye soktuğu iddia edildi.

Ibrahim Tatlises Sivan Perwer Kapak

Ünlü sanatçı Sibel Can’ın eski kayınvalidesi bakın hangi Yeşilçam yıldızı çıktı! Şok olacaksınız... Ünlü sanatçı Sibel Can’ın eski kayınvalidesi bakın hangi Yeşilçam yıldızı çıktı! Şok olacaksınız...

ŞİVAN PERWER TATLISES'İ İCRAYA VERMİŞTİ

Şivan Perwer, 2014 yılında İbrahim Tatlıses’e karşı açtığı telif davasını kazanmış ardından ünlü sanatçıdan alacağını tahsil edemeyince icraya vermişti.

Aynur Dogan

Erman Toroğlu ağır ithamlarda bulundu! Erman Toroğlu ağır ithamlarda bulundu!

AYNUR DOĞAN SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURMUŞTU

Şarkıcı Aynur Doğan, yasak haberini sosyal medya hesabı X'ten "Keça Kurdan için zorunlu bir açıklama"  notuyla ve şu ifadelerle duyurmuştu:

“'Keça Kurdan' bizim için sadece bir şarkı değil; özgürlüğün, barışın, sevginin, ortaklaşa mücadelenin ve dayanışmanın coşkusu, yan yana çekilen halaylarımızın, dansımızın ortak ritmiydi. Kürt kadınının sesi, farklı kültürlerden kadınların bir araya gelerek oluşturdukları toplumsal bellek, birbirimize duyduğumuz ihtiyacın yeniden hatırlanışı, hafızamızın uyanışıydı belki.”

16 yaşındayken ilk evliliğini yaptı! Ebru Gündeş’in sır gibi sakladığı ilk eşi bakın kim çıktı! 16 yaşındayken ilk evliliğini yaptı! Ebru Gündeş’in sır gibi sakladığı ilk eşi bakın kim çıktı!

Muhabir: MEHMET POYRAZ