Diren Polatoğulları’nın Eşi Büyüledi

Aslen Tuncelili olan ve özel hayatını sır gibi saklayan Polatoğulları’nın eşi, güzelliğiyle görenleri hayran bıraktı. Diren Polatoğulları’nın eşi, sosyal medyada en çok merak edilen konulardan biri haline geldi.

Reytingleri alt üst eden İnci Taneleri'nde Azem ile Cihan'ın konuşması gündem oldu! Sana sarılmama izin verir misin? Reytingleri alt üst eden İnci Taneleri'nde Azem ile Cihan'ın konuşması gündem oldu! Sana sarılmama izin verir misin?

0X0 Yali Capkininin Kazimi Diren Polatogullarinin Esi Bakin Kim Cikti Guzelligiyle Hayran Birakti 1695724326226

Cem Yılmaz Ramazan’ın ilk günü paylaştığı rakılı fotoğraf sorulunca gülerek bakın nasıl tepki gösterdi? Cem Yılmaz Ramazan’ın ilk günü paylaştığı rakılı fotoğraf sorulunca gülerek bakın nasıl tepki gösterdi?

Tokat'taki depremlerden sonra ortaya çıktı! Üzerinde '1313' yazıyor 'Girilmesin diye kapatılmış' Tokat'taki depremlerden sonra ortaya çıktı! Üzerinde '1313' yazıyor 'Girilmesin diye kapatılmış'

Kazım Ağa’nın Sonu

Yalı Çapkını’nın merakla beklenen final sahnesinde, Kazım Ağa’nın arabasına düzenlenen silahlı saldırı sonrasında, karakterin akıbeti izleyiciler tarafından sorgulanıyor. Ferit Korhan’ın bulduğu Kazım Ağa’nın kalbi durdu ve izleyiciler, bu sahnenin ardından karakterin ölüp ölmediğini tartışıyor.

0X0 Yali Capkininin Kazimi Diren Polatogullarinin Esi Bakin Kim Cikti Guzelligiyle Hayran Birakti 1695723613544

Tır şoförlüğü yapan ünlü oyuncu çocuklarına milyon dolarlık miras bırakacak! Tır şoförlüğü yapan ünlü oyuncu çocuklarına milyon dolarlık miras bırakacak!

Diren Polatoğulları Hakkında

1980 İstanbul doğumlu olan Diren Polatoğulları, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim aldıktan sonra 2009 yılında oyunculuğa adım attı. Saklı Hayatlar filmi ve Karadayı dizisindeki İbo karakteriyle tanınan Polatoğulları, Kaçak, Hayat Şarkısı, Şevkat Yerimdar gibi yapımlarda rol aldı.

0X0 Yali Capkininin Kazimi Diren Polatogullarinin Esi Bakin Kim Cikti Guzelligiyle Hayran Birakti 1695723613601

6 yıl evli kalmışlar: Yan Oda'nın Sevgi'si Şevval Sam'ın eski eşi bakın kim çıktı! Meğer ünlü oyuncunun da babasıymış! 6 yıl evli kalmışlar: Yan Oda'nın Sevgi'si Şevval Sam'ın eski eşi bakın kim çıktı! Meğer ünlü oyuncunun da babasıymış!

Kaynak: HABER MERKEZİ