Yalı Çapkını dizisinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ile başrolü paylaşan Diren Polatoğulları, Kazım Ağa karakteriyle izleyicilerin beğenisini kazandı. Özellikle “Bilesin” repliği, sosyal medyada da büyük ilgi gördü ve bu karakteri unutulmaz kıldı.

Yali Capkini Kazim Aga Neden Oldu 2

Diren Polatoğulları, kariyerinde birçok başarılı projede yer aldı. Kurtlar Vadisi Pusu, Saklı Hayatlar, Aşk ve Devrim, Bir Ses Böler Geceyi, Kurtuluş Son Durak, Üsküdar’a Giderken, Karadayı, Son, Eski Hikaye, Kaçak, Şevkat Yerimdar, Kırık Kalpler Bankası, Küçük Esnaf gibi dizilerde ve filmlerde rol alan ünlü oyuncu, oyunculuk sanatını Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde bitirmişti.

Diren Polatogullari Kimdir Mph1 Cover

"Ağam ben sana vurulmuşem" Züğürt Ağa'nın güzel Kiraz'ı Nilgün Nazlı bakın şimdi ne halde! "Ağam ben sana vurulmuşem" Züğürt Ağa'nın güzel Kiraz'ı Nilgün Nazlı bakın şimdi ne halde!

Polatoğulları, 2009 yılında oyunculuğa başlamıştı. 12 Şubat 1980’de İstanbul’da doğan ve aslen Tunceli’li olan Polatoğulları, bir döneme damgasını vuran Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde de rol almıştı. Bu dizide Ferman karakterini canlandıran Polatoğulları’nın bu dizideki hali, izleyenleri hayrete düşürdü.

S A296Bf21A41D643F3B08A4Ebd1C094C858425Ec7

Kaynak: HABER MERKEZİ