Kemal Sunal, Kamran Usluer, Reha Yurdakul, Dinçer Çekmez, Ayten Erman gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı “En Büyük Şaban” filminde Hülya karakterini canlandıran Nilgün Bubikoğlu yıllar sonra gündeme geldi.

Nilgun Bubikoglu 3

Ünlü sanatçı Haluk Levent'in evrim geçirmeden önceki halini gördünüz mü? Şoka gireceksiniz! Ünlü sanatçı Haluk Levent'in evrim geçirmeden önceki halini gördünüz mü? Şoka gireceksiniz!

Nilgün Bubikoğlu, güzelliği ile bir dönemin yıldız isimleri arasındaydı. Oyunculuğu bırakan başarılı sanatçı isim, uzun süredir ortalarda da görünmüyordu.

Nilgun Bubikoglu Kemal Sunal 3

Dilan Polat’ın avukatından aileyle mütevazi kahvaltı paylaşımı! Önceden böyle mi olurdu? Dilan Polat’ın avukatından aileyle mütevazi kahvaltı paylaşımı! Önceden böyle mi olurdu?

Gülşen Bubikoğlu ve Nilgün Bubikoğlu kardeşler birlikte herhangi bir filmde rol almamış olsalar da aynı dönemlerde yıldız isimler arasında yer aldılar.

Nilgun Bubikoglu 10

Usta sanatçı Şener Şen’in kız kardeşi meğer ünlü oyuncuymuş: Kız kardeşine birçok diziden aşinayız! Usta sanatçı Şener Şen’in kız kardeşi meğer ünlü oyuncuymuş: Kız kardeşine birçok diziden aşinayız!

Filmde gözleri görmeyen çiçekçi kız Hülya'yı canlandıran usta oyuncunun son hali ise görenleri hayrete düşürdü.

Nilgun Bubikoglu 11

Kurtlar Vadisi’nin Çeto’sunu görenler bir daha bakıyor: Bu nasıl bir değişim Başkan Çeto! Kurtlar Vadisi’nin Çeto’sunu görenler bir daha bakıyor: Bu nasıl bir değişim Başkan Çeto!

Eski eş Selin Kabaklı açtı ağzını yumdu gözünü! “Bir konuşursam yer yerinden oynar!" Eski eş Selin Kabaklı açtı ağzını yumdu gözünü! “Bir konuşursam yer yerinden oynar!"

Kemal Sunal ile birlikte başrolde oldukları En Büyük Şaban filmindeki kör çiçekçi kız rolüyle izleyicilerin gönlünde taht kuran Bubikoğlu'nun son hali ise oldukça şaşırttı.

Nilgun Bubikoglu 5

Ünlülerin akrabalık bağları sizleri çok şaşırtacak! Ünlülerin akrabalık bağları sizleri çok şaşırtacak!

Nilgün Bubikoğlu, Yeşilçam'ın aranan oyuncularından biriydi. Uzun süredir ekranlarda görünmeyen ünlü oyuncu, yıllar sonra ortaya çıktı. Bubikoğlu'nun yıllar içindeki değişimini görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Nilgun Bubikoglu Kemal Sunal

Behzat Ç. neden aday gösterildi? İşte yanıtı: sosyolojik yapıya uyduğu için aday gösterilmiş! Behzat Ç. neden aday gösterildi? İşte yanıtı: sosyolojik yapıya uyduğu için aday gösterilmiş!

Daha çok Tarık Akan ile çektiği filmler ile bilinen Nilgün Bubikoğlu'nun son hali:

Nilgun Bubikoglu 9

Kehanetlerle dolu "The Simpsons" dizisinin sırrı ne? Foto Galeri: Kehanetlerle dolu "The Simpsons" dizisinin sırrı ne?

Nilgun Bubikoglu 8

Öksürüğü kesiyor mide ülserine iyi geliyor! İbn-i Sina'nın ve Şirvani’nin hayat iksiri: Hünnap Öksürüğü kesiyor mide ülserine iyi geliyor! İbn-i Sina'nın ve Şirvani’nin hayat iksiri: Hünnap

Nilgun Bubikoglu 12

Bilim insanları tartışıyor: 2024 yılında yapay zeka hayatımızı değiştirecek mi? Bilim insanları tartışıyor: 2024 yılında yapay zeka hayatımızı değiştirecek mi?

ADNAN ŞENSES DE DAYILAR OLUR!

Nilgun Bubikoglu 6

Yeşilçam'ın iki yıldız ismi Gülşen ve Nilgün Bubikoğlu'nun merhum sanatçı Adnan Şenses'in yeğenleri oldukları ortaya çıktı.

Arabesk müziğin usta sanatçılarından Adnan Şenses 2013 yılında vefat etmişti.

Adnan Senses Nilgun Bubikoglu

Çinli firma 50 yıl giden batarya geliştirdi Çinli firma 50 yıl giden batarya geliştirdi

Kaynak: HABER MERKEZİ