Yetişkin film yıldızı 26 yaşındaki Sophia Leone ölümüyle ilgili polis soruşturması devam ederken, evinde bulunan belgeler olayın seyrini değiştirebilir.

Sophia Leone’nin evinde yapılan inceleme, başlangıçta intihar olarak düşünülen durumun arkasında başka bir gerçeğin olabileceğine işaret ediyor. Ekiplerin bulguları, olayın bir cinayet olabileceği ihtimalini gündeme getirdi.

90'lı yıllarda ezeli rakiplerdi... Küçük İbo ve Küçük Onur'un son hali görenleri şaşırttı! 90'lı yıllarda ezeli rakiplerdi... Küçük İbo ve Küçük Onur'un son hali görenleri şaşırttı!

 

En değerli Türk futbolcular listesi güncellendi: Kenan Yıldız'ın piyasa değerindeki büyük artış dikkat çekti! En değerli Türk futbolcular listesi güncellendi: Kenan Yıldız'ın piyasa değerindeki büyük artış dikkat çekti!

Genç kadının bilgisayarında yapılan araştırmalar sırasında, ileri tarihli rezervasyonlar bulunduğu iddia edildi. Leone'nın ajansı, bu rezervasyonların genç yıldızın gelecek planlarına yönelik olduğunu belirtti ve intihar teorisini reddetti.

Yaprak Dökümü'nün Hayriye Hanım'ı son haliyle şaşırttı: Kim der 78 yaşında! Bunu neye borçlu acaba? Yaprak Dökümü'nün Hayriye Hanım'ı son haliyle şaşırttı: Kim der 78 yaşında! Bunu neye borçlu acaba?

ABD medyasında yer alan haberlere göre, polis ise henüz resmi bir açıklama yapmış değil ancak soruşturmanın titizlikle sürdüğü belirtildi.

Zehra Güneş yıktı ortalığı! Bakın neler neler söylediler? Zehra Güneş yıktı ortalığı! Bakın neler neler söylediler?

Gazeteciyiz demeye de utanmaya başladık! Nasıl mı? Makale: Gazeteciyiz demeye de utanmaya başladık! Nasıl mı?

Dünyada ilk: 60 yaşında güzellik yarışmasını kazanarak tarihe geçti! Dünyada ilk: 60 yaşında güzellik yarışmasını kazanarak tarihe geçti!

SEKTÖRDEKİ DİĞER ÖLÜMLER

Yetişkin film sektöründeki ünlü isimlerin ardı ardına benzer şekilde ölü bulunması, olayın kamuoyunda daha fazla ilgi çekmesine sebep oldu ve akıllara cinayet şüphesi getirdi.

2024'ün başından bu yana yetişkin film oyuncularından Kagney Lee ve Jesse Jane de hayatını kaybetmişti. Aşırı doz uyuşturucu nedeniyle komaya giren Emily Willis'in de durumunun kritik olduğu açıklanmıştı.

Kaynak: HABER MERKEZİ