Tokat'taki depremlerden sonra ortaya çıktı! Üzerinde '1313' yazıyor 'Girilmesin diye kapatılmış' Tokat'taki depremlerden sonra ortaya çıktı! Üzerinde '1313' yazıyor 'Girilmesin diye kapatılmış'

Ali, "Dış güçler yuvamı yıktı" diyerek kendini savundu.

 3 Nisan’da işe gidiyorum diyerek evden ayrılan Tuğçe’yi aramak için Esra Erol’a başvuran 8 senelik eşi Ali sözleri ve yaptıklarıyla ortalığı karıştırdı. Ali aşk, huzur, para ve mutluluğun kendinde olduğunu; bu sebeple eşi Tuğçe’nin neden evden kaçtığını bir türlü anlamadığını söyledi. Yeterince parasının olduğunu ve bu yüzden de eşinin çalışmak zorunda olmadığını söyleyen Ali’ye, eşi Tuğçe “Koca dırdırı dinlemek, senin boyunduruğun altında yaşamak zorunda mıyım?” dedi. Eşi Ali’nin lakabının “pinti” olduğunu dile getiren Tuğçe, kendisine gelinliği bile bir başkasının aldığını; zengin olduğunu iddia eden Ali’nin eve hiçbir eşya almadığını söyledi. Eve çamaşır makinesi, elektrik süpürgesi bile almadığını söylediği eşi Ali’yi artık istemediğini belirten Tuğçe, Ali’nin ilginç savunmasıyla karşılaştı.

İddiaların bitmek tükenmek bilmemesinin ardından Ali, kendini böyle savundu“Dış güçler yuvamı yıktı” diyerek kendini savundu.

S 561De6E0F0808150Ae256Da8474Fe98Db95Dd508

Kaynak: HABER MERKEZİ