Usta sanatçı kızları Duygu Nebioğlu ile Sevgi Nebioğlu adlı ikiz kardeşler, mahkemeye başvurup, Metin Akpınar'ın kızları olduklarını ispatlamıştı.

Akpınar'ın evlilik dışı ilişkisinden 1988'de dünyaya gelen kızlar babalarıyla bir türlü uzlaşma sağlayamadı.

Şehirlerimizin isimlerini nereden aldığını hiç merak ettiniz mi? İşte 81 şehrin hikayesi...! Şehirlerimizin isimlerini nereden aldığını hiç merak ettiniz mi? İşte 81 şehrin hikayesi...!

Geçtiğimiz günlerde babası Metin Akpınar'ın, aldığı fakirlik belgesini iptal ettirmek istediğini ileri süren Duygu Nebioğlu; "Siz önce zenginliğin ne olduğunu öğrenin. Sonra fakirlik belgemin iptalini isteyin Akpınarlar" sözleriyle babasına sosyal medyadan tepkisini dile getirmişti.

Duygu2

70 ton ürünü satamayınca bedava dağıttı! 70 ton ürünü satamayınca bedava dağıttı!

Duygu Nebioğlu, annesi Suphiye Orancı'ya yüklendiği iddiaları basında çıkınca Instagram hesabından yaptığı paylaşım ortalığı salladı.

Dünyada ilk: 60 yaşında güzellik yarışmasını kazanarak tarihe geçti! Dünyada ilk: 60 yaşında güzellik yarışmasını kazanarak tarihe geçti!

Doğduğu yıllarda görev yapan gazetecilere çağrıda bulunan Duygu Nebioğlu, pek çok ünlü çocuğunun yurtlara verildiğini, yurt dışına gönderildiğini ileri sürdü.

20 yıldır araştırma halinde olduğunu belirten Nebioğlu paylaşımını sonlandırırken uzun bir video paylaşımı yapabileceği iması da yaptı.

Duygu Nebioğlu'nun söz konusu paylaşımında şu ifadeler yer aldı:

Duygu Nebioglu Unlu Cocuklari

"Beni doğuran kadın hedef tahtasına benzemiyor da, ancak o günlerden bugünlere, birilerini hedef göstererek geliniyor demek ki.

Tabuları kırmak için öyle iki tır kamyon okumanıza gerek yok, okuyanları da görüyoruz. İç sessiniz zaten kendi tabusuna yenik düşüyor ise hedefiniz en son kendiniz oluyorsunuz. :)

Olay bu kadar basit ! Ben Annemi hedef almadım Çağrı yaptım, ona ulaşmak da benim gayemdir.

Sizler yeşilçamsınız bizler karaçam mıyız ?

Hayır ben paralı bir dünyada yaşıyorum, derdim para oluyor da

Siz parasız dünyada mi yaşıyorsunuz ?

Beni niye oraya almıyorsunuz derler adama.

1987 / 1988 / 1989 yılındaki gazeteciler özellikle Hürriyet gazetesinde çalışan gazeteciler! Ve muhteşem sırları !

Hala gerçekleri ve bildiklerinizi anlatmaniz için zamanınız var. Ve o yılların sanatçıları ..............................

Tercih sizin 🐌

Türbedeki görüntüler şok etti!.. Türbedeki görüntüler şok etti!..

Duygu

Testere balıkları karaya vururarak intihar ediyor: Bilim insanları bunu açıklayamıyor! Testere balıkları karaya vururarak intihar ediyor: Bilim insanları bunu açıklayamıyor!

Yurtlarda kaç tane ünlü çocukları var acaba daha ?

Yurtdışındaki aitsiz çocuklar daha kaç tane acaba?

(Bunlar gözden kaçan çocuklardı, KüRTAJ OLAMADILAR, sağlık muhabirleri ile kurulan doktorlar kanalları, o kanallardan alınan çocuk sayılarının kaç olduğunu biliyor musunuz) ACABA! resmen soykırım!

20 yıldır arastiyorum ben, siz sadece 20 dakika bakıp geçebilirsiniz, hayatınıza devam edersiniz kendinize de iyi bakın, lakin ;

20 yılda neler kaybettim bir ben bilirdim, şimdi herkes bilsin ki kaybettiklerimin yerine mucizeler koyuyorum.

Beni ve mucizelerimi 38 sayfanın içine gömemezsiniz 😃 zaman geri akmıyor diyorlar ya ancak zaman ileri de akmamış, bu yüzden anlatmadıklarına hep birlikte geri gidiyoruz.

Zaten daha fazla sinirlendirirlerse beni. Yakında 10 partlık video gelir."

Duygu3

Çukurova'nın bağrından çıkan o isimler: İşte onlarca Adanalı ünlüler! Çukurova'nın bağrından çıkan o isimler: İşte onlarca Adanalı ünlüler!

Kaynak: HABER MERKEZİ