S E9C5Cf9C1F5329A76Bea53E2Deff63A7Dc6A07Fc

Penaltı Kahramanı Tzolakis’in Analiz Başarısı 

Fenerbahçe karşısında normal sürede 1-0 galip gelmelerine rağmen penaltılarda 3-2 mağlup olan Olympiakos’ta, maçın kahramanı olarak gösterilen Tzolakis, kariyerinde nadiren penaltı kurtarışları yapmasına karşın bu maçta üç penaltı kurtararak dikkatleri üzerine çekti. Genç kaleci, “Antrenörlerimizle yaptığımız analizler sonucunda bir noktada içgüdülerimin de devreye girdiğini hissettim. Doğru köşeyi seçmek ve o anın hakkını vermek zorundasınız,” şeklinde konuştu.

S Ac7667B86421Ed21411532Eafde47790Fea91A21

Survivor'da Aleyna'nın Sercan'la dans ettiği anlar sosyal medyada gündem oldu! İzleyicilerden tepki yağdı... Survivor'da Aleyna'nın Sercan'la dans ettiği anlar sosyal medyada gündem oldu! İzleyicilerden tepki yağdı...

Tzolakis’in Babasından Aldığı Şans Muskası 

Tzolakis ayrıca, penaltılar öncesinde babasından aldığı bir muskanın kendisine şans getirdiğini ve İstanbul’daki zorlu geceyi yalnız geçirmediğini belirtti. Genç file bekçisi, “Babam bana bir muska verdi ve bu gece beni yalnız bırakmadı. Ona minnettarım. Şimdi adım adım ilerliyoruz, öncelikle lig maçlarına odaklanacağız ama Konferans Ligi kupasını kazanma hayalimiz de var. Neden olmasın?” ifadelerini kullandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ