MEHMET POYRAZ/İttifakgazetesi.com

İşgalci İsrail’in Gazze’deki soykırımı durdurmasını isteyen ülkelerin başında gelen Rusya’nın askerleri Golan Tepeleri yakınlarında çekilmiş video yayınladılar. Rusya’nın medya kuruluşlarından Russian Today’in (RT) yayınladığı videoda Rus askerlerinin Golan Tepeleri’nin yakınlarında olduğu görülüyor.

Rus askerleri tarafından çekildiği anlaşılan videonun İsrail’e bir mesaj verdiği anlaşılıyor. Söz konusu videoda Golan Tepeleri, Rus bayrağı, Rus askerleri ve askeri cephe görülüyor. Bu arada videonun Rusya’nın oyuna her an girebileceğini de akıllara getirdi.

Bu arada, Suriye'de Rusya'nın askeri varlığı halen devam ediyor ve İsrail sınırına rahatlıkla ulaşabilir durumda. Son olarak İsrail, Suriye'nin Şam Havaalanı'nı bombalamış, Rusya da bunu sert dille kınamıştı.

Gazze’den ilk Filistinli mülteci grubu Çeçenistan'a ulaştı Gazze’den ilk Filistinli mülteci grubu Çeçenistan'a ulaştı

Hizbullah İsrail'e ait hava üssüne füzelerle saldırdı Hizbullah İsrail'e ait hava üssüne füzelerle saldırdı

İsrail’in tutukladığı Filistin’in cesur kızı Tamimi de serbest bırakılacak! İsrail’in tutukladığı Filistin’in cesur kızı Tamimi de serbest bırakılacak!

Uyuşturucu kaçakçısı Dubai’deki adasını yetkililere devretti! Uyuşturucu kaçakçısı Dubai’deki adasını yetkililere devretti!

Kuzey Kore: Casus uyduyla Beyaz Saray ve Pentagon'u görüntüledik Kuzey Kore: Casus uyduyla Beyaz Saray ve Pentagon'u görüntüledik

Kaynak: MEHMET POYRAZ