Gizlice girdiği evde 1 yıl boyunca ev sahibine görünmeden böyle yaşadı! Gizlice girdiği evde 1 yıl boyunca ev sahibine görünmeden böyle yaşadı!

31 Mart yerel seçimlerinde İyi Parti’den Safranbolu Belediye başkan adayı olarak girdiği seçimi kaybeden Hakan Peker, Nişantaşı City's'te görüntülendi. Snob Magazin'in haberine göre, seçimden yenilgiyle çıkan ve adaylar arasında beşinci olduğu olan şarkıcı, siyasetin kimsenin tekelinde olmadığını ve kimseye küsmediğini ifade etti.

“HER ZAMAN KAYBEDECEKSİN DİYE BİR ŞEY YOK”

Peker, “Siyaset defterini kapatmadım, ben belediye başkan adayı oldum. Seçilseydim bir sürü şey yapacaktım. Orası tamamen bir kültür şehri haline gelecekti. UNESCO tarih miras kenti, onun hakkını verecek projelerimiz vardı. Kimlerin tekelinde siyaset? Bu işin bilirkişisi var mı ki bu ülkede? Seçme ve seçilme hakkı olan her insan siyasete atılabilir. Ben girdim ve aday oldum. Bir kırgınlığım yok. Her futbolcu maçta 10 tane gol atmıyor yani her zaman kaybedeceksin diye bir şey yok” diye konuştu.

SAHNE ÜCRETLERİ ARTTI

Sahne yapan şarkıcıların sahne ücretlerinin sanılanın aksine azalmadığını açıklayan ünlü sarkıcı, şunları söyledi:

“Sahne ücretlerinde artış oldu, ben öyle görüyorum. Birçok sanatçı arkadaşımız da iyi çalışıyor. Genelde eğlendiren tarafta oluyorum. Hesap kısmına bakmıyorum. Hayat pahalı tabii her şey dört beş katı arttı.”

Kaynak: HABER MERKEZİ