Yüksek kazanç getirili özel fon vaadiyle Arda Turan, Emre Belözoğlu, Muslera gibi ünlü futbolcuları dolandıran Seçil Erzan’la ilgili dava süreci devam ediyor.

Seçil Erzan'ın 226 yıl hapsi isteniyor.

Fatih Terim Fonu olayında bomba aşk ortaya çıktı! Meğer o yönetici... Fatih Terim Fonu olayında bomba aşk ortaya çıktı! Meğer o yönetici...

O isim de Fatih Terim Fonu'na karıştı! O isim de Fatih Terim Fonu'na karıştı!

Günlerdir Türkiye'nin gündeminden düşmeyen bu dolandırıcılık davasıyla ilgili her geçen gün yeni bir detay ortaya çıkarken Enver Aysever'in programına konuk olan ünlü oyuncu Yeşim Salkım, Seçil Erzan davasına dair bomba bir iddia ortaya attı.

Salkım, Seçil Erzan davası ile ilgili "Buradan çok güzel bir yasak aşk hikâyesi çıkacak. Kimle kimin arasında olduğunu anlamak için büyük fotoğrafa iyi bakmak lazım” şeklinde konuştu.

Türkiye'de en fazla boşanma İstanbul'da en az ise Bayburt'ta oldu! Peki, en az evlenen şehir hangisi? Türkiye'de en fazla boşanma İstanbul'da en az ise Bayburt'ta oldu! Peki, en az evlenen şehir hangisi?

Aysever’in, “Bahsettiğin kişiler Fatih Terim ya da Arda Turan mı?” sorusunun üzerine Salkım, “Yok Arda’yı hiç karıştırmıyorum” dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ