Cupid, Perşembe günü Venüs Mars'la kavuşum yaptığında Sevgililer Gününün devamını (veya tekrarını) sunuyor. Romantizm, unutulmaz bir girdapta tutkuyla buluşurken, içinizde yükselebilecek arzulara teslim olun.

9 Mart Cuma'dan itibaren Merkür Balık burcuna geçerken hepimiz şair oluyoruz. İletişimci Merkür sezgisel ve empatik Balık burcuna dalarken, önümüzdeki birkaç hafta boyunca iç sesiniz mikrofonun kontrolünü ele alacak. Bu “sağ beyinli” burçtaki Merkür içinizdeki sanatçıyı uyandırır. Kendinizi müzik, resim ve dansa bırakın. Günün tadını çıkarın.

KOÇ

Koç, alışılmadık halleriniz olabilir, ancak bunlar aşk hayatınıza nasıl yansıyor? Kozmik muhabbet kuşları Venüs ve Mars iki yıl sonra ilk kez kavuştuğunda, yeni deneyimler için gereken enerjiyi kendinizde bulacaksınız. 22 Şubat Perşembe günü bu iki gezegen tam kontak kurduğunda, aşk hayatınızın yoğunlaşacak ; tutkulu burcunuz için bu kesinlikle tehlikeli! Peki ne yapmalı? Partneriniz biraz muhafazakarsa, yeniliği "Seni ne tahrik eder?" şeklinde sorularla sunmak iyi olabilir. Kendinizi hazırlayın: Pandora'nın fantezileri paylaşma kutusunu açtığınızda, partnerinizin arzularına da benzer şekilde açık fikirli olmalısınız.

Bekar Koçlar için bu geçiş, sizi her zamanki parametrelerinizin ötesini keşfetmeye teşvik eder. Yöneticiniz Mars acele etmeyi severken Venüs'ün yumuşak ve yavaş bir hızda hareket ettiğini unutmayın. Dengeli bir orta yol bulun, böylece lezzetli keşiflerle dolu bir hafta olması GEREKEN bu süreçte kendi kendinizi şok etmezsiniz. 
On birinci ev zekayı yönetir, bu yüzden tek bir giysi bile çıkarmadan sapyoseksüel alemde oynayın. 
Dikkat: Cumartesi günü felsefi Jüpiter, Venüsle ikinci evinizde kare yapıyor ve size fiziksel kimyanın kalıcı ilişki için bir zorunluluk olduğunu hatırlatıyor. Bazı gelenekler hâlâ geçerli Koç, ve bu da onlardan biri.

Analitik Merkür Balık burcuna ve  ezoterik on ikinci evinize gelirken, Cuma günü ruhsal tarafınız kontrolü ele alıyor. 22 Marta kadar, rasyonel düşünce için her zamanki rahatlığınıza sahip olmayabilirsiniz. Eğer gerçekliği  gevşetme konusunda rahat olabilirseniz, sayılarla gelen işaretler veya yolunuza çıkan tesadüfi olaylara açık bir kanal haline geleceksiniz. Bir barikatla karşılaştınız mı? Problem çözmeye yönelik pek çok yaklaşım vardır ve saf mantık ya da irade gücü bunlardan sadece ikisidir. Not defterinden bir sayfa koparın ve cevaplar için bilinçaltınıza dokunduğunuzda neler olacağını görün. Keşfedebileceğiniz ilk şey, önümüzdeki haftalarda ÇOK daha fazla uykuya ve dinlenmeye ihtiyacınız olacağıdır. İkinci? En şaşırtıcı yaratıcı buluşlarınızdan bazıları, sol beyninizi çalıştırdığınızda değil, rahatladığınızda, meditasyon yaptığınızda veya rüya gördüğünüzde ortaya çıkar! Komodinin üzerinde bir not defteri veya kayıt cihazı bulundurun. Bu muhteşem mücevherleri, onlar havada uçup gitmeden önce yakalamak isteyeceksiniz. Haberci gezegen birkaç hafta içinde burcunuza geçtiğinde lojistiğe odaklanabilirsiniz.


BOĞA


Yakın çekiminize hazır değilseniz Boğa, mal varlıklarınızı cilalamaya başlayın. 24 Şubat Cumartesi günü, mikro yönetimli Başak burcundaki yılın tek dolunayı, dikkatleri beşinci evinize çeviriyor. Bu, "mükemmel" olma baskısı gibi görünse de çıtayı bu kadar yükseğe çıkarmaya gerek yok. Bu dolunay, kendinizi ifade etmenizi ve özgün bir şekilde göz kamaştırmanızı istiyor. Sizin en iyiniz başkasınınkinden farklı olabilir; ancak unutmayın ki bu aynı zamanda başka hiç kimsenin bunu sizin gibi yapamayacağı anlamına da gelir. Benzersiz açınızı farkedin . Son altı aydır yaptığınız çalışmalar insanlarda sihirli bir etki yaratabilir. Büyük bir açıklamanın zamanı geldiyse carpe diem! Dolunayı takip eden iki hafta, sunumlar ve toplantıları için idealdir. Romantik bir şekilde, bu dolunay, aşkta erken bir bahar heyecanı uyandıracak. Mutlu bir yerdeyseniz bunu kutlayın! Bu romantik ay ışığının altında, rüya gibi bir tatil planlayabilir veya bir yüzükle ilişkinizi resmileştirebilirsiniz. Eğer bebek istiyorsanız, bu bereketli dolunay önümüzdeki birkaç hafta boyunca hamilelik haberlerini getirebilir; veya en azından ailenizi oluşturma (veya genişletme) konusundaki konuşmalara zemin hazırlayın.


İKİZLER

22 Şubat Perşembe günü, kozmik cilveli Mars ve Venüs'ün Kova burcunda dokuzuncu evinizde kavuştuğunda romantizmin altını çizmeye değer. Suizanlarınızın mutluluğunuzu engellemesine izin vermeyin. Çok farklı bir kişi başınızı döndürebilir ve arkadaşlarınıza bu konuda hiç bir açıklama borçlu değilsiniz. Bir ilişkideyseniz 2024'te aranızdaki hassas, tetikleyici veya sorunlu noktalardan birini açığa çıkarmak için daha iyi bir gün olamazdı. Küstah Mars duygularınızı saklamanıza izin vermiyor, ama neyse ki diplomatik Venüs basit bir şurup ekliyor. Spontane bir kaçamak ilişkinizi yeniden başlatabilir, ancak bu mümkün değilse belki bu hoş gökyüzü altında bir gezi için bilet rezervasyonu yapabilirsiniz. Felsefi konuşmalara hevesli olacağınız için (entelektüel bir ilişkiden bahsetmeye bile gerek yok), sizinkine benzer şekilde aç zihinlere sahip insanlarla kaynaşmaya özen gösterin. Aydınlatıcı bir kitap raflardan düşebilir veya birden fazla arkadaşınız bundan bahsederek merakınızı çekebilir. Bir tür inziva veya seminere katılmayı mı düşünüyorsunuz? Konu para kazanabileceğiniz bir konuysa, bu geleceğinize büyük bir yatırım olabilir. Ancak bütçenizi kontrol edin ve yatırım yapacaksanız programınızın net olduğundan emin olun. Cumartesi günkü Venüs ile "daha fazlası daha iyidir" Jüpiter arasındaki çatışma size biraz fazla kumarbaz içgüdüsü verebilir.
23 Şubat Cuma günü, göksel nöbetçiniz, stratejik Merkür, 9 Mart'a kadar Balık burcuna ve onuncu evinize ve geçecek. Kooperatif burcunuz genellikle yolcu koltuğuna kaymaya ve daha baskın kişiliklerin direksiyona geçmesine izin vermeye isteklidir. Ancak bu aşırı yüklü üç haftalık dönem, kendi doğal liderlik becerilerinizin parlaması için bir fırsattır. Kontrolünüz dışındaki güçler sizi sahnenin merkezine çekebileceğinden, bu konuda başka seçeneğiniz olmayabilir. Bunun güzel yanı, gücünüzü ortaya koymak için demir yumrukla yönetmenize gerek olmamasıdır. (Ancak herkesin en yakın arkadaşı olma ihtiyacından vazgeçmeniz gerekebilir.) Kendinizi talimatlar verdiğiniz için özür dilerken yakaladığınızda şunu hatırlayın: Bu bir takım görevidir, bir popülerlik yarışması değil ve iyi yöneticiler bu iki şeyi nasıl ayrı tutacaklarını bilirler.


YENGEÇ

Duygusal GPS'inizi kontrol edin Yengeç. Bir zamanlar "çok yakın" gelen şey, bu hafta Venüs ve Mars'ın Kova burcuna ve baştan çıkarma ve kalıcı ilişkilerle ilgili sekizinci evinize yaklaşmasıyla "kilometrelerce uzakta" gibi gelebilir.  22 Şubat Perşembe günü Venüs ve Mars iki yılda bir kavuşumlarını yaptıklarında, direksiyona geçmeye ve bir ilişkiyi Yengeç burcunun tercih ettiği derin sulara yönlendirmeye hazır olacaksınız. İlişkisi olmayan Yengeçler, sizin değerlerinize sahip, hırslı ve yaratıcı insanlar arasında dolaşmalısınız. Gerçekten dikkatinizi çekebilecek ve içinizde bir ateş yakabilecek biriyle tanışabilirsiniz. UZUN süreli bir ilişki içindeyseniz kontrolü ele alın. Belirli bir süre geçtikten sonra kıvılcımlar "bir anda ortaya çıkmaz". Onları tutuşturmalısın Yengeç. Şu anda ikiniz için de neyin işe yaramadığı hakkında saf ve gerçek bir konuşma yaparak buz tutmuş hisleri eritin. Bütün bunları masaya yatırmak kolay olmayacak ama bunun alternatifi (içerde tutmak) soğuk bir savaş yaratmaktan başka bir şey değil. Dürüst diyaloglar erotik yaşamınızı şölene taşıyacak yastık sohbetlerine yol açabilir! Güvenli bir kelime seçin çünkü cumartesi günkü deneysel Venüs-Jüpiter karesi sizi sınırlarınızı zorlarken (ve test ederken) bulabilir.

Bunların hepsi hoşunuza gidecek kadar yoğun geliyorsa, Cuma BAZI ertelemeler getirecek. Bir yıl içinde ilk kez, haberci Merkür macera dolu, dokuzuncu evinize doğru geliyor. Bu hafta sonu Sao Paolo'ya giden uçağa atlamakta özgür olsanız da olmasanız da, sizi kabuğunuzun dışına çıkaracak herhangi bir sosyal etkinlik 9 Mart'a kadar yeterli olacaktır. Bir hafta sonu çantası hazırlayın ve otoyolun yukarısındaki kültürel açıdan aktif yerleri keşfedin veya şehrinizde turist olun ve yeni açılan mekanlara göz atın. Bekarsanız, sizden farklı geçmişlere sahip insanlarla bakışmaktan ve onlara mesaj göndermekten çekinmeyin. İlişki ne olursa olsun, “farklılıklar” dinamizm katacaktır. Bu Merkür konumu aynı zamanda sizi öğrenmeye aç hale getirir. Sahaflar veya şehir kütüphaneleri yeni uğrak yeriniz olabilir. Tek bir uyarı: Samimi dokuzuncu evinizdeki iletişim gezegeniyle, yüksek dozda doğrucu olabilirsiniz .ve farkında olmadan birilerinin egolarını parçalayabilirsiniz.

ASLAN 

İyi haber! Aşk gezegeni Venüs ve Mars Kova burcunda birbirlerine yaklaşırken, 22 Şubat Perşembe günü ilişkilerle ilgili yedinci evinizde tam bir senkronizasyon gerçekleştirirken, bu hafta ruhunuzu açacağınız için birçok fırsat getiriyor. Partneriniz ile, ayrıcalıklarınızdan veya ilişkinizde iyileştirme gerektirebilecek alanlardan bahsetmekten çekinmeyin. Uyumlu Venüs "yaratıcı uzlaşma"lara yardım ediyor. Ortak bir hedefe doğru ikiniz de bir adım atarsanız veya biraz daha fazla enerji harcarsanız, ortak çabalarınız sihir yaratabilir. Uzun süredir evli çiftler, yatak odasına fırtlatılmış çoraplar ya da evyede birikmiş tabaklar gibi sizi çılgına çeviren küçük problemler hakkında konuşun. Mars'ın da işin içinde olmasıyla, her türlü sözleşme müzakeresini hızlandırabilirsiniz. 

Potansiyel bir müşteriye bir e-posta gönderin;. Hemen yanıt alamayabilirsiniz ama hedefi 12’den vuracaksınız. “Çok istekli” görünmekten korkmayın. Bununla birlikte, Cumartesi günü Jüpiter'in Venüs'e kare yapması nedeniyle, herhangi bir ürünün satış konuşmasının sattığınız şeyi sunma yeteneğinizin somut kanıtını gösterdiğinden emin olun.

Neyse ki, 23 Şubat Cuma gününden itibaren insanları kazanmakta hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Merkür 9 Mart'a kadar baştan çıkarıcı sekizinci evinize uçarak vahşi çekiciliğinizi artırıyor ve sizi karşı konulmaz kılıyor. İnsanlar çekiminizin içine girmeye çalışırken takılıp düşebilirler, ancak yakın çevrenize kimlerin gireceği konusunda her zamankinden daha anlayışlı olun. Öncelikle onların enerjisi size yansıyacak. İkincisi, insanların içeri girmesine izin verdiğinizde asla ayrılmak istemeyecekler ve bu da  tuhaf bir hal alabilir. Bir de günde yalnızca belirli sayıda saatin olduğu gerçeği var. Zodyakın en sadık burcu olarak, en yakınlarınız ve en sevdikleriniz için, yıllar boyunca bağlılıklarını göstermiş olan o sevgi dolu ruhlar için her zaman yeterince kaliteli zaman ayırmanız gerekir. Sekizinci ev aynı zamanda yoğun duyguları da yönetir; bu nedenle öfke veya kıskançlık patlamalarına karşı tetikte olun. Herhangi birini herhangi bir şeyle suçlamadan önce, gerçekleri ve kanıtları elinizde bulundurduğunuzdan emin olun!

Bu hafta sonu tavsiye almak için kime danışacağınızı uzun uzun düşünün. 24 Şubat Cumartesi günü, Başak burcundaki yılın tek dolunayı, topraklanmış ikinci evinize iniyor ve geride bırakmaya hazır olduğunuz davranışları aydınlatıyor. Burası kendine değer verme bölgesidir ve efsanevi özgüveninize rağmen bu kükremenin arkasında kırılgan bir kedi yavrusu var! Eleştirel insanlar senin kriptonitin olabilir Leo. Bir yandan onların dikkatini ve geri bildirimlerini takdir edersiniz, ancak egonuz kolayca hırpalanır. Bu konuda geri bildirim  aldığınız kadroyu değiştirmenin zamanı gelmiş olabilir. Sizi eleştirmeye gönüllü olanlardan oluşan bir ekip oluşturmanızı önermiyoruz. Peki, bilgeliğinizi destekleyen ve paylaşan insanları bulmaya ne dersiniz?  Mümkünse iş ve aileden biri olmasın. Yakın çevrede siz varken nesnellik genellikle tehlikeye girer.
Kendinize değer vermekten bahsetmişken, bu dolunay dikkatleri son altı aydaki başarılarınıza çekebilir. Halk tarafından övülebilirsiniz, hatta maddi olarak ödüllendirilebilirsiniz. Alanınızda yeniyseniz gökten altın yağmasını beklemeyin. Daha fazla sorumluluk içeren projelere gönüllü olun ve kendinizi yükselen yıldız olarak konumlandırın.

BAŞAK 

Yapı ve istikrar çekici OLABİLİR, ancak bu sizin için son dakika olacak iş değil Başak. Yine de, 22 Şubat Perşembe günü, kozmik yardımcı pilotlar Venüs ve Mars'ın, 6 Mart 2022'den bu yana ilk kez nadir ve kesin bir buluşmaya ev sahipliği yapacaklarını duymak sizi mutlu edecektir. Bu kez Kova burcunda kavuşuyorlar. Bu durum mantıklı altıncı evinize ivme getiriyor. Gündelik bir ilişki, rahatlamanıza, nefes almanıza ve en sevgi dolu benliğinizin oyun oynamasına izin vermenize olanak tanıyan daha öngörülebilir bir biçim alabilir. Profesyonel yaşamınıza uygulandığında Mars ve Venüs, istikrarlı bir gelir akışının altını çizer. Serbest meslekteki Başaklar, tam zamanlı bir işe başvurabilir ya da ek işlerini tamamlamak için yarı zamanlı bir işe başvurabilir. Müşterilerle çalışıyorsanız, onları paketlere kaydetmeye başlayın veya rastgele aralıklarla çalışmak yerine aylık bir ücretle faturalandırın. Bu öngörülemezlik sizi strese sokuyor. 9-5 mi çalışıyorsunuz? Bir zam veya bazı imtiyazlar için bu hafta iyi bir konumdasınız. Performans incelemesi konusunda İK'ya e-posta gönderin. Hemen cevap alamasanız da, şimdi bu hamleyi yapmak  iyi olur! Profesyonel ipucu: Cumartesi Jüpiter Venüs karesi olmadan  önce "Gönder" tuşuna basın yoksa bu cesur hamleyi yapma konusunda fazla düşünmüş olacaksınız.

Cuma gününden itibaren, kozmik koruyucunuz, Merkür, Balık burcuna ve ilişkilerle ilgili yedinci evinize girdiğinde, temelde her şeye “artı bir “ eklemeye hazırsınız. Bir ortaklıkta dilinizi tutuyorsanız, konuşun. Bu, mevcut bağlantılar ve yanında olmak istediğiniz kişiler için geçerlidir. Merkür size ikna etme gücü VE zorlu tartışmalar başlatma cesareti verir. En yüksek müzakere gücüne sahip olacağınız için, kazan-kazan ile yetinecek konumdasınız. Sosyal olarak yeni mekanları veya tanışma sitelerini keşfedin ve arkadaşlarınızdan sizi diğer arkadaşlarıyla tanıştırmalarını istemekten çekinmeyin. Bu hafta asla YAPILMAMASI gereken şey :  Evde pijamalarınızla oturup soğan doğramak.

TERAZİ 

Sevgili Terazi, Sevgililer Günü'nün nasıl geçtiği önemli değil, artık geçti gitti . Ancak Aşk Tanrısı, 22 Şubat Perşembe günü, Venüs ve Mars'ın gökyüzünde kavuşum yapıyor. Bu sizin için çok güçlü bir gösteri yapabilir. Bu iki gezegen yalnızca iki yılda bir buluşuyor ancak 2024'te Kova burcuna ve aşkla ilgili beşinci evinize geçerken hayatınıza ekstra bir romantik ivme katıyorlar. Mevcut ilişki durumunuz ne olursa olsun bundan en iyi şekilde yararlanın. Pasif kalan alanlardan çıkın ve dünyaya sahneniz gibi davranın. Galaktik mürebbiye Venüs'ünüz bu göz kamaştırıcı konumdayken, spor tarzınızı, adını telaffuz etme alıştırması yapmanız gereken bir "moda akımıyla"  değiştirin. Ardından, görünürlüğü yüksek bir mekanda favori arkadaşlarınızla buluşun. Bu gezegen çifti şöhret bölgenizde parlarken, halkın gözüne girebilirsiniz. Mars inisiyatifi ödüllendirir, bu nedenle mikrofonun size verilmesini beklemeyin. Doğru platformu bulun (sosyal medya, sahne, Spotify, bu sizin kararınız) ve mikrofonu alın! Sadece alıcı kitleye odaklandığınızdan emin olun. Cumartesi günkü Venüs-Jüpiter karesi sizi sonuçsuz bir kedi-fare oyununa sürükleyebilir. Terazi, bunun için zamanın yok.

23 Şubat Cuma gününden itibaren dikkatli Merkür, altıncı sağlıklı yaşam ve verimlilik evinize yıllık ziyaretini gerçekleştirerek. Bu durum sizi zaman yönetimi ve sağlıklı yaşamla ilgili hedeflere dikkat etmeye çağırıyor. Programınız karışıksa ve buzdolabınız yarısı yenmiş paketlerle doluysa ne yapacağınızı biliyorsunuz: Geminizi farklı bir yöne çekmeye başlayın. Rotanızda kalmak kolay değil, ancak teknoloji yardımcı olabilir. Kaç adım attığınızı ve hatta sosyal medyada ne kadar süre oturum açtığınızı takip edebileceğiniz uygulamaları indirin. Bu veriler, işleri düzene koymanıza yardımcı olacaktır. Yapmanız gereken tüm işler için yeterli zaman yoksa, size program yapabilecek bir sanal asistana veya profesyonel organizatöre birkaç kuruş ayırmanız faydalı olabilir.


AKREP

Aşk, bu hafta, sıcak Venüs ve Mars'ın Kova burcunda ve duygusal dördüncü evinizde birbirine kavuşmasıyla yaklaşıyor. Kişisel alana ihtiyaç duyarken, sadakat testlerinizi geçenlere açık kapı bırakacaksınız. Aşk gezegenleri 22 Şubat Perşembe günü tam bağlantı kurduğunda, yakınınızda kimin gezindiğine dikkat edin. Hoşlandığınız biri konusunda onay alabilir veya sonunda yeni birini yakın çevrenize davet etmeye hazır hissedebilirsiniz. Flört durumu ciddileşebilir. Birlikte yaşamaya ilişkin konuşmalar, birlikte arkadaşlarla buluşmalar veya bir sonraki mantıklı adım buysa, anahtarların çoğaltılmasına dönüşebilir. Başı bağlı Akrepler için kapalı kapılar ardında işler çok heyecanlı olabilir. Bekar Akrepler kapı komşunuza dikkat.  Arkadaşlarınızın sizi düzeltmesine izin verin; anneniz veya kız kardeşiniz bu hafta en iyi çöpçatanınız olabilir! Çift olarak ne kadar ilerlemiş olursanız olun, sevgilinizden daha fazla güven isteyeceksiniz. Ancak duygularınızı izlemezseniz, özellikle de Cumartesi günü Venüs Jüpiter'le kare açı yaptığında ruh haliniz ağırlaşabilir. Yastık konuşmanızı terapi seansına dönüştürmemeye çalışın. Bir aileniz varsa, çocuklarla vakit geçirmek tam da şu anda aradığınız şey olabilir.

Cuma günü, etkileyici Merkür Balık burcuna ve romantizm ve şöhreti temsil eden beşinci evinize saldırıyor ve 9 Mart'a kadar içinizdeki tilkiyi sahneye çağırıyor. Uzun bir masaj için rezervasyon yaptırın. Kişisel bakım önemli Akrep; kendini iyi gibi hissetmen mi gerekiyor Bekar mısın? Bu çapkın Merkür döngüsü, flört etmenin en iyi zamanıdır. İlişkiniz varsa diğer yarınızı hafife almayın. Eğer "sonsuza kadar" birlikteyseniz, biraz yenilik getirin. Sadece ikiniz yeni restoranlar denemek, canlı gösterilere gitmek veya sohbeti teşvik eden faaliyetlere katılmak için planlar yapın. (Bunu size bırakıyorum.) Beşinci ev yaratıcılığı yönettiğinden, dümeni içinizdeki sanatçıya bırakın. Ama kimseyi yargılamak yok! Bu süreç sanat yapma ve ruhunuzu ifade etme sürecidir.


YAY 

Aşk tanrıçası Venüs, üçüncü evinizden geçerken sizi oldukça cilveli yapabilir. Bu, 22 Şubat Perşembe günü, Venüs Mars'la Kova burcunda buluştuğunda inkar edilemez bir şekilde ortaya çıkıyor. Bu iki muhteşem gezegen, iki yılda bir yalnızca bir kez senkronize oluyor ve bu son derece romantik andan en iyi şekilde yararlanmayı kendinize borçlusunuz. Bekarsanız, 
eskilerden biri yerine Cupid'in açık büfesini deneyin.  Mars buradayken, çapkın ileri görüşlülüğünüzle kendinizi şaşırtabilirsiniz. Flört uygulamalarıyla ilgilenmediğiniz konusunda ısrar etmeyi bırakın. Üçüncü ev, mobil bölgedir ve flört uygulamaları, umut veren bazı fırsatlar sunabilir. Çift olan yaylar, bu, birlikte sosyal bir şeyler planlamanın işaretidir. Ay bitmeden takviminizde en az BİR etkinlik aksiyonu alın. Kültürel faaliyetleri düşünün: konserler, konferanslar, eğitimler vb. Venüs cumartesi günü yöneticiniz Jüpiter'e kare açı yaparken, planlayıcı olmak zorunda kalabilirsiniz. Bilet almak için son dakikaya kadar beklemeyin. Zodyakın en şanslı burcu olabilirsiniz ancak gerekli şeyleri şansa bırakmazsanız çok daha iyi zaman geçireceksiniz.

Dünyayı dolaşan burcunuzu nerede bulacağınızı kimse asla bilemez, ancak 23 Şubat Cuma gününden itibaren, Evinizde veya en sevdiğiniz, en arkadaşlarınızın yanında sıkışıp kalma ihtimaliniz yüksek. Haberci Merkür, 9 Mart'a kadar Balık burcuna ve dördüncü evinize inmek üzere, bu da kanatlarınızı hafifçe kırabilir. 
Evcimenliğin tadını çıkaracak kadar yavaşladığınızda size ne kadar mutluluk getirdiğine şaşırabilirsiniz. Elbette evde daha fazla vakit geçirmeye başladığınızda, mekana biraz sevginin gerekebileceğini fark edebilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan bazı önemli değişiklikler yapabilirsiniz.


OĞLAK

Sevgililer Günü geride kalmış olabilir ancak kutlamayı bu haftaya kadar uzatabilirsiniz. 22 Şubat Perşembe günü, yıldızlararası muhabbet kuşları Mars ve Venüs Kova burcunda ve yavaş ilerleyen ikinci evinizde birleşiyorlar; 6 Mart 2022'den bu yana ilk kez buluşuyorlar. Düşünün, o zamanlar romantik hayatınızda neler oluyordu? Bu dengeleyici karışım partnerinizden ne istediğinizi ve neye ihtiyaç duyduğunuzu zarif bir şekilde ifade etme cesaretini verebilir. Değerleriniz çatışıyor gibi görünüyorsa, ciddi bir uzlaşma söz konusu olabilir. Bununla birlikte, bu kozmik bağlantı, bir kazan-kazan müzakeresi için mükemmel olan pratik boşlukta kalmanıza yardımcı olabilir. Bu haftanın herhangi bir gecesi, özel bir ruhla keyif yapmak için uygun olabilir. Günlük işleriniz bittiğinde, tüm cihazlarını susturun ve Spotify'ınızı Al Green ve Frank Ocean ağırlıklı bir istasyona ayarlayın. İster tek başınıza bir gecenin tadını çıkarıyor olun ister özel biri ile eğleniyor olun, evinizdeki en baştan çıkarıcı, yaratıcı unsur olacaksınız. Dışarı çıkarsan şık kal, Oğlak. Üst düzey bir sanat etkinliği, yardım galası veya tiyatro gösterisi, bilet fiyatına değecektir. Bir uyarı: Cumartesi günü Venüs'ün zengin Jüpiter'le çarpışması nedeniyle para meseleleri ortaya çıkabilir. Pazarlık olarak düşündüğünüz şey partnerinizin maddi durumunu zorlayabilir.

Günlük rutinlerin güvenliğini seviyorsunuz Oğlak, ancak meraklı Merkür 23 Şubat Cuma günü Balık burcuna ve deneysel üçüncü evinize girdiğinde kanat çırpmayı ve keşfetmeyi tercih edebilirsiniz. Şanslısınız ki arka bahçenizde pek çok enerji verici insan ve etkinlik var. Dansa çıkmayı seven arkadaşınızı arayın. Seramik atölyesine uğrayın. Spor salonundaki yeni derslere göz atın veya şehrin bilmediğiniz bir bölgesinde dolaşın. Merkür gezegeni 9 Mart'a kadar burada olduğundan, önümüzdeki üç haftayı takviminizi partiler, kültürel ve endüstriyel etkinliklerle doldurarak geçirebilirsiniz. Nereden başlayacağınızı bilmediğiniz için bir yazma projesini erteliyor musunuz? Boş bir sayfa açın ve karalamaya başlayın. Merkür size sözel yetenek kazandırır ve içinden geçenlere şaşırabilirsiniz. Not: İlk versiyonu DÜZENLEMEYİN. Akışına bırakın. Daha sonra düzeltebilirsiniz.


KOVA 

Dinle Kova! Evren, romantizme şans vermeniz için size çok yüksek sinyaller gönderiyor. Bunun nedeni geçen hafta Kova burcuna geçen kozmik muhabbet kuşları Venüs ve Mars, 22 Şubat Perşembe günü tam kavuşuma ulaşıyor. Bu gezegenler yalnızca iki yılda bir birleşiyor; aslında 6 Mart 2022'deki son buluşmaları da sizin burcunuzdaydı. Zaman çizelgesinde geriye doğru bakın, çünkü temalar bu hafta kendilerini tekrarlayabilir veya sonunda kapanış alabilir ve o zaman başlayan bir duruma ilişkin sinyalleri netleştirebilirsiniz. Ne olursa olsun, Cupid'in yolunuza çıkardığı her şeye karşı tepkiniz 2024'te ÇOK farklı olacaktır. Perşembe günü Kova burcunda olan hareketli Merkür ve güçlü Plüton ile iç pusulanızı takip ediyorsunuz. Bunun sizi nereye götürdüğünü insanlara bildirmekten çekinmeyeceksiniz. İster kendinizi farklı ilişkilere açıyor olun ister dünyanızı genişletme gücüne sahip insanlarla iletişim kurmaya başlıyor olun, yeniliğe odaklanın. Şakayı alevlendirin! Cesur Mars cesaretinizi artırırken Venüs doğal çekiciliğinizi tatlandırır. Partneriniz aranız mı bozuldu? Eğer hâlâ ona bayılıyorsanız, birlikteliğinizin durumu hakkında konuşarak zaman kaybetmeyin. Mars-Venüs kavuşumu eylemi ödüllendirir. Bir çift bilet alıp sürpriz bir tatil planlamaya ne dersiniz? “Asla dışarı çıkmıyoruz” diye sızlanmak yerine, ikiniz de birbirinize dönüp “Bunu daha sık yapmalıyız!” diyebilirsiniz. Yan not: Cumartesi günü, Jüpiter'in kendi bölgenizdeki Venüs'e kare açı yaptığı zaman evde eğlence keyifli olabilir.
Cuma gününden itibaren bazı düşünceleriniz, örneğin cüzdanınızda olup bitenler gibi daha acil endişelere kayabilir.Haberci Merkür burcunuzdaki koşusunu tamamlıyor ve 9 Mart'a kadar ikinci eviniz olan para ve güvenlik evinize doğru ilerliyor. Merkür Kova burcundayken, savurganlık dürtülerinizi dizginleyememiş olabilirsiniz. Artık dolabınız güzel şeylerle dolu, ancak kredi kartları kendi kendine ödeme yapmayacak haberiniz olsun. Hemen panik butonuna basmayın, tabi. Grafiğinizin bu bölümünde analitik Merkür gezinirken, bütçenizi kontrol altına alabilirsiniz. Nakit akışının yalnızca tek bir yönde akmasını engelleyerek başlayın. Kredi kartınızı saklayın ve unutun. Nakit ödemeyi göze alamazsanız, hiç alışveriş yapmamanızı öneriyorum. 

Önümüzdeki birkaç hafta boyunca doyurucu yemekler hazırlayan bir mutfak sihirbazı olun. Alışveriş merkezleri siz olmadan idare etmek zorunda kalacak, ama sorun değil. Sizin başka eğlenceli ve muhteşem yeni keşifleriniz olacak! Ve not: Kiranızı zamanında ödeyebileceğinizi bilmek yeni bir bahar gardırobundan çok daha fazla keyif verecek.

BALIK

Aşk tanrısı bu hafta Sevgililer günün ciddi şekilde geride bırakabilir, Balık, bu durumun umutsuz romantiklere umut olmasını umuyorum. 22 Şubat Perşembe günü aşk gezegeni Venüs, Kova burcundaki baştan çıkarıcı Mars ile birleşerek fanteziyle dolu on ikinci evinizde bir şenlik ateşi yakıyor. Hafta ortasında abartılı bir samimiyet jesti tam olarak istediğiniz şey olabilir ve işlerin oradan nereye akabileceğini söylemek mümkün değildir. İçinizdeki tiyatro yönetmeninin dümeni ele almasına ve efsanevi bir tarih için sahneyi hazırlamasına izin verin. Kendinizi rüya gibi bir yere taşıyın; plaja günübirlik bir gezi ya da muhteşem ormanlık bir kulübede bir hafta sonu gezisi olabilir. Aşk için her şeyi yaparsınız. Ancak ayaklarınızın yere basmasını gözden kaçırmayın Balık. Yerine getiremeyeceğiniz sözler verirseniz, daha büyük bir karmaşayla karşı karşıya kalırsınız. Ama, bu günün getirebileceği "anda kaybolma" hisleri göz önüne alındığında, bunu zor yoldan öğrenmeniz gerekebilir. Hatırlatma: Bu kozmik kombinasyonu en üst düzeye çıkarmak için bir ortağa veya hatta özel birine ihtiyacınız yok. Bağımsız ruhlu Jüpiter'in Cumartesi günü Venüs'e kare açı yapmasıyla birlikte bu, bir şeyler çalmak ve romanınız üzerinde çalışmak, spa bakımlarıyla enerji toplamak veya bir yoga merkezinde bastırılmış stresi atmak için mükemmel bir zaman olabilir. Balık burcu olmasa da Oscar Wilde ( TERAZİ) bunu en iyi şekilde ifade etti: "Kendini sevmek, ömür boyu sürecek bir romantizmin başlangıcıdır."

Eğer hala başka birini, bekliyorsanız, 23 Şubat Cuma günü birine odaklanmak için başka bir net sinyal alacaksınız. Zihinsel Merkür, son birkaç haftadır havada asılı kaldığı bilinçaltı bölgenizi terk ediyor ve hızla burcunuza giriyor. Her türden yeni düşünceler akacak, bu yüzden hepsini işlemek için takviminizde yer açın. Engellere takılıp kalmak yerine, yeniliği davet etmeye hazırsınız. Bu Merkür geçişi, sizi ilginç şeyler peşinde koşan insanlarla dolaşmaya çıkaracak. Bu hareketli döngü sırasında dikkat edilmesi gereken tek şey, iyimserlik ve fırsatlara o kadar boğulabilirsiniz ki, yemek yemek, uyumak ve nefes almak gibi temel şeyleri unutabilirsiniz! Biraz temponuzu artırmaya çalışın. Burcunuzdaki Merkür, ihtiyaçlarınızın yanı sıra fikirlerinizi de iletmenize yardımcı olur. Ancak, insanların durup dinlemesini sağlamanın zorlu bir süreç haline gelebileceğini unutmayın. Başarısız olursanız, insanları ısıtmak için doğuştan gelen çekiciliğinize güvenin. Birkaç şefkatli soru ve iyi zamanlanmış şakalarla bu durumun tadını çıkartabilirsiniz.