9 Aralık’a kadar sürecek Kızıldeniz Film Festival’inde, Sharon Stone, Will Smith, Johnny Depp, Naomi Campbell gibi dünyaca ünlü birçok dünya yıldızı kırmızı halıda boy gösterirken Türkiye’den de Meryem Uzerli, Hande Erçel ve Burak Özçivit festivalde yer aldı.

Atatürk, Enver Paşa, II. Abdülhamid: Gençlik fotoğrafları yıllar sonra ortaya çıktı! 3 lideri bir de böyle görün! Atatürk, Enver Paşa, II. Abdülhamid: Gençlik fotoğrafları yıllar sonra ortaya çıktı! 3 lideri bir de böyle görün!

suudi-arabistan-festival-23

Yapay zekâda asıl büyük tehlike ortaya çıktı! Önlem alınmazsa... Yapay zekâda asıl büyük tehlike ortaya çıktı! Önlem alınmazsa...

Ünlülerin kıyafet seçimleri ise sosyal medyanın gündeminden düşmedi.

festival-11

Jüri başkanı Moulin Rouge’un Avustralyalı yönetmeni Baz Luhrmann. Yönetmen Fatih Akın da jüride.

festival-1

Organizasyonu ilginç kılan bir diğer husus da film gösterimlerinde hiçbir sansür uygulanmayacak olması. Festivale konuk olan oyuncular arasında Türkiye’den de Meryem Uzerli, Hande Erçel ve Burak Özçivit var.

HABERİN DEVAMI FOTO GALERİDE:

suudi-arabistan-festival-24

Bu kokularla hafızanızı geliştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Bilimsel olarak kanıtlandı! Bu kokularla hafızanızı geliştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Bilimsel olarak kanıtlandı!

Suudi Arabistan neden spora bu kadar çok para harcıyor? Suudi Arabistan neden spora bu kadar çok para harcıyor?

Kaynak: HABER MERKEZİ